Natalia Kukulska należy do gwiazd, które niechętnie dzielą się swoim zżyciem prywatnym. Choć zazwyczaj tego nie robi, jej działalność w mediach społecznościowych od czasu do czasu zmobilizuje ją do wrzucenia jakiejś fotografii z życia prywatnego. Najczęściej są to rodzinne zdjęcia, na których widać dzieciaki artystki. Szczególną uwagę zwraca jedno z nich.

Mowa tu o Janie, prawie dwudziestoletnim synu Natalii Kukulskiej. Jasiek w ubiegłym roku miał swoją studniówkę. To już dorosły facet o nieziemskiej urodzie. Zobaczcie sami!

Jasiek jest bardzo podobny do swoich rodziców

Natalia Kukulska od lat pozostaje w związku małżeńskim ze swoim dawnym przyjacielem – Michałem Dąbrówką. Para doczekała się trojki dzieci Jana (2000) oraz Anię (2005) i Laurę (2017).

Najstarszy syn małżeństwa ma już blisko 20 lat. Ostatnio Natalia Kukulska podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem ze studniówki syna. Artystka pozuje na nim z mężem i synem. Fajni artystki zauważyli ogromne podobieństwo.

Czy dzieci Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki odziedziczyli pasję po rodzicach? Odpowiedz na to pytanie udzieliła Natalia Kukulska w rozmowie z „Faktem”.

– Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Muzyka jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować- wyznała piosenkarka.

Zobacz także: MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZATUDNIŁ SWOJEGO SYNA. CZYM ZAJMUJE SIĘ NASTOLATEK