Michał Żebrowski to bardzo popularny aktor, który zyskał ogromną sławę dzięki głównej roli w polskiej wersji serialu „Wiedźmin”. Aktor ma rzeszę oddanych fanów.

Michał Żebrowski z chęcią pokazuje na Instagramie fragmenty ze swojego życia codziennego. Tym razem zaprezentował swoje zdjęcie sprzed 14 lat – miał na nim 33 lata.

Archiwalne zdjęcie Michała Żebrowskiego

Aktor z chęcią pokazuje szczęśliwe życie swoje oraz rodziny. Fani bardzo entuzjastycznie reagują na kolejne wpisy jego autorstwa.

Tym razem zafundował odbiorcom powrót do przeszłości – dodane przez niego ostatnio zdjęcie ma już 14 lat!

Na starym zdjęciu Michał Żebrowski ma gęste, brązowe włosy, które formują się w loki. Na czoło opada mu niesforna grzywka.

Aktor ma spory, ciemny zarost. Patrzy prosto w obiektyw. Ma na sobie czerwoną koszulkę z długimi rękawami, na której widnieje liczba „33” – tyle lat miał w momencie robienia fotografii.

„#wiekchrystusowy” – napisał pod zdjęciem.

Fani są zachwyceni zdjęciem, które pokazał Żebrowski. O komentarz pokusiła się nawet Kayah, której bardzo spodobało się jego stare zdjęcie.

Obserwatorzy aktora bardzo pozytywnie komentowali jego zdjęcie, jednocześnie zaznaczając, że wygląda bardzo zabawnie na dodanej fotografii.

Fani wprost zaznaczają, że obecny wizerunek Michała Żebrowskiego wygląda dużo lepiej.

„Młodość jest piękna, ale dojrzałość pozwala zrozumieć, dlaczego to nie ma znaczenia” – skomentowała fanka aktora.

„Jak to jest, że mężczyźni się tak cudownie starzeją?” –głośno zastanawia się inna obserwatorka Żebrowskiego.

Największą uwagę przyciągnęły bujne włosy mężczyzny. Fani śmiali się, że przed wykonaniem tego zdjęcia długo musiał nie odwiedzać fryzjera.

Przyznajemy – Żebrowski wygląda teraz zupełnie inaczej! Naszym zdaniem dojrzałość dobrze na niego wpłynęła, jest prawdziwym mężczyzną z klasą!

View this post on Instagram

#33 #wiekchrystusowy

A post shared by Michał Żebrowski (@zebrowski.michal) on

Przypomnij sobie o… DRUGA EDYCJA PROGRAMU WYSTARTUJE JUŻ NIEBAWEM. KTO POPROWADZI „DANCE, DANCE, DANCE” RAZEM Z TOMASZEM KAMMELEM

Jak informował portal Życie: DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA MAJĄ CIEKAWE PASJE. CZYM INTERESUJĄ SIĘ KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE I KSIĄŻĘ GEORGE

Portal Życie pisał również o… KSIĘŻNA KATE MIAŁA DOSYĆ MEGHAN MARKLE I HARRY’EGO. PO ICH WYJEŹDZIE WRESZCIE ODETCHNĘŁA