Tomasz Stockinger jest bardzo lubianym aktorem, którego widzowie mogą oglądać na antenie TVP już od 1997 roku – gra dra Pawła Lubicza w serialu „Klan”. Póki co nie do końca wiadomo, jak potoczą się losy jego postaci – grający serialowego chirurga aktor trafił do szpitala.

Poza wcielaniem się w jednego z głównych bohaterów „Klanu” Tomasz Stockinger w ostatnim czasie zagrał również w filmie – pojawił się jako postać drugoplanowa w najnowszej produkcji „365 dni”, jednak nie był obecny na premierze.

Tomasz Stockinger ma problemy ze zdrowiem

Sym Tomasza Stockingera, Robert Stockinger, ujawnił, że jego tata boryka się z problemami zdrowotnymi, jednak nie chciał informować fanów o szczegółach. Jak dodał – liczy na to, że aktor szybko odzyska zdrowie.

Główny zainteresowany trafił do szpitala. Postanowił, że on także nie chce zdradzać szczegółów swoich problemów zdrowotnych. Jak informują media, aktor powiedział, że „nie będzie udzielał żadnych informacji, bo choruje i musi odpoczywać w szpitalu”.

Przedstawicielka biura prasowego „Klanu”, Anna Wiejowska, ujawnia, że ze względu na chorobę aktora jego serialowa postać wyjedzie za granicę. Szczegóły są jeszcze nieznane, lecz wiadomo, że gdy Tomasz Stockinger będzie już zdrowy, dr Paweł Lubicz wróci na ekrany telewizorów.

Na temat stanu zdrowia aktora wypowiedziała się także Laura Łącz. Wspomina, że rozmawiała z Tomaszem Stockingerem i nie wspominał o żadnych kłopotach zdrowotnych.

Dodaje, że aktor nie był schorowany, nigdy nie uskarżał się na bóle czy inne dolegliwości. Serialowa koleżanka zaznacza, że jeszcze niedawno był gościem na jej recitalu i był wtedy w dobrej formie, pogodny i pełen energii.

„Musi więc to być sprawa nagła i, mam nadzieję, niegroźna” – stwierdziła Laura Łącz.

My również trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia popularnego aktora.

Przypomnij sobie o… MEGHAN I HARRY WYSTĄPILI NA SZCZYCIE W MIAMI. SUMA, KTÓRĄ OTRZYMALI ZA PRZEMÓWIENIE, ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA KACZOROWSKA NA CELOWNIKU. FANI ZARZUCAJĄ JEJ, ŻE NIE POTRAFI ZAJMOWAĆ SIĘ DZIECKIEM

Portal Życie pisał również o… KINGA RUSIN BAWIŁA SIĘ Z ADELE, RIHANNĄ, BEYONCÉ I KARDASHIANKAMI. PREZENTERKA TRAFIŁA NA PRYWATNĄ IMPREZĘ NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH GWIAZD