Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 roku urodziła córeczkę, która dostała na imię Emilia. Od tego czasu aktorka chętnie opowiada o swoich refleksjach na temat macierzyństwa – opisuje swoje spostrzeżenia w mediach społecznościowych.

Zapewne nie spodziewała się, że jej fanom nie spodoba się ostatni wpis.

Internauci mocno krytykują Agnieszkę Kaczorowską

Agnieszka Kaczorowska niedawno została YouTuberką. Od 19 grudnia 2019 roku na jej kanale pojawiają się filmiki należące do serii „Jestem mamą”, w których poucza i instruuje inne mamy.

Aktorka na swoich filmikach porusza m.in. temat wizyty u pediatry czy pierwszej kąpieli dziecka. W najnowszym odcinku opowie na temat snu u dzieci.

Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym informuje, że ona oraz Maciej Pela, jej mąż, śpią w swojej sypialni tylko we dwoje. Para zdecydowała się na przeniesienie łóżeczka małej Emilii do jej własnego pokoju.

Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że ona i Maciej Pela od pewnego czasu korzystają z usług psychologa dziecięcego, którego specjalnością jest temat snu. Mowa o Emilii Dziadosz, czyli „Zaklinaczce Snu”.

Aktorka twierdzi, że dzięki tym wizytom ich córka już nie budzi się w nocy, więc młodzi rodzice mogą być w sypialni sam na sam.

„MY RODZICE odzyskaliśmy swoją sypialnię! Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas...hmm... radością...powodem do dumy...a przede wszystkim sukcesem całej trójki” – zaznaczyła.

Pozostałe matki szybko wyraziły własne opinie na ten temat. Zauważyły, że „na wszystko jest czas” i że tak małe dzieci powinny spać jeszcze ze swoimi rodzicami.

Podejście Agnieszki Kaczorowskiej padło obiektem drwin i krytyki. Większość matek nie poparła podejścia aktorki do snu, wypomniano jej także, że już za kilka lat będzie żałować swojej decyzji, a dziecko wychowane w ten sposób nie ma bliskości.

Były jednak również osoby, które poparły Kaczorowską. Do dyskusji włączył się również Maciej Pela, który stanął w obronie żony. „Kobieta kobiecie wrogiem” – stwierdził.

To nie pierwszy raz, gdy wpis Agnieszki Kaczorowskiej nie spodobał się jej fanom. Po raz kolejny jej stronę objął Maciej Pela.

Przypomnij sobie o… MEGHAN I HARRY WYSTĄPILI NA SZCZYCIE W MIAMI. SUMA, KTÓRĄ OTRZYMALI ZA PRZEMÓWIENIE, ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: LAURA ŁĄCZ UJAWNIA WYSOKOŚĆ SWOJEJ EMERYTURY. „JEST ONA ŚMIESZNA, NIE STARCZYŁOBY NA NIC”

Portal Życie pisał również o… TOMASZ STOCKINGER TRAFIŁ DO SZPITALA. W JAKIM STANIE ZNAJDUJE SIĘ AKTOR