Kinga Rusin została oddelegowana do Stanów Zjednoczonych, by relacjonować rozdawanie Oscarów. Poza nią w Los Angeles znaleźli się także inni Polacy: ekipa filmu „Boże Ciało”, który otrzymał nominację, Kasia Łaska, Weronika Rosati oraz Rafał Zawierucha.

Jednak to wokół dziennikarki powstał największy medialny szum – piszą o niej media na całym świecie! Dlaczego?

Kinga Rusin imprezowała z największymi gwiazdami Hollywood

Kinga Rusin po rozdaniu Oscarów 2020 została zaproszona na prywatną imprezę gwiazd. Jak opowiadała, na przyjęcie trzeba było wchodzić od strony kuchni, obowiązywał na niej zakaz robienia zdjęć.

Zdradziła, co działo się podczas imprezy. Jej opowieść brzmi jak piękny sen i marzenie wielu osób!

Imprezę organizowała Beyoncé oraz jej mąż, Jay-Z. Na przyjęciu można było spotkać największe światowe gwiazdy, w których towarzystwie bawiła się Kinga Rusin.

Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie opisała, co wydarzyło się na imprezie. Zaproszenie na to wydarzenie otrzymało ok. 200 osób.

Na potrzeby przyjęcia zamknięto ulicę, a gwiazdy na wejściu otrzymywały kapcie. Kinga Rusin pozostała w szpilkach i tego dotyczyła jej rozmowa z Adele.

Następnie prezenterka odbyła pogawędkę z Rihanną, a później wieloma innymi gwiazdami. Pochwaliła się także, że Jay-Z próbował nauczyć ją pewnego układu tanecznego, a Beyoncé pochwaliła strój, mówiąc, że została przyćmiona.

Kinga Rusin miała także okazję zatańczyć za rękę z Leonardo DiCaprio i wymienić uśmiechy z Bradleyem Cooperem. Widziała także Kim, Kourtney i Khloe Kardashian, jednak gwiazdy wolały własne towarzystwo niż zabawę z innymi.

Kolejnym punktem imprezy było urządzenie jam session, w którym wzięli udział Travis Scott oraz Kanye West. Następnie na scenie pojawił się Puff Daddy, a jego synowie tańczyli pod sceną.

Później Rusin została poczęstowana pizzą przez Charlize Theron. W pewnym momencie dostrzegła, że niedaleko niej stoją Lana del Rey oraz reżyser JoJo Rabbit, Taika Waititi, więc wdała się w pogawędkę z mężczyzną.

„Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪, Jeff Bezos, Timothy Chalamet, Spike Lee... Ot, takie zwykłe przyjęcie. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00” – zrelacjonowała.

Dziennikarka wykonała wspólne zdjęcie z Adele, jednak zastrzegła, że ta fotografia to wyjątek poimprezowy.

Prezenterka bawiła się w iście doborowym towarzystwie!

Media rozpisywały się o relacji Kingi Rusin, jednak nie zabrakło wpadek – otóż w amerykańskim magazynie „People” pojawiło się stwierdzenie, że Kinga Rusin jest „rosyjską dziennikarką i osobowością telewizyjną”, co szybko podchwyciły inne serwisy.

Przypomnij sobie o… AGNIESZKA KACZOROWSKA NA CELOWNIKU. FANI ZARZUCAJĄ JEJ, ŻE NIE POTRAFI ZAJMOWAĆ SIĘ DZIECKIEM

Jak informował portal Życie: LAURA ŁĄCZ UJAWNIA WYSOKOŚĆ SWOJEJ EMERYTURY. „JEST ONA ŚMIESZNA, NIE STARCZYŁOBY NA NIC”

Portal Życie pisał również o… MEGHAN I HARRY WYSTĄPILI NA SZCZYCIE W MIAMI. SUMA, KTÓRĄ OTRZYMALI ZA PRZEMÓWIENIE, ROBI WRAŻENIE