10 lutego odbyła się premiera filmu traktującego o życiu popularnego wokalisty zespołu „Akcent” – Zenka Martyniuka, który na ekranach kin znajdzie się już za kilka dni, czyli 14 lutego w święto Walentego.

Podczas premiery razem z Zenonem na ściance znalazła się jego zona, która dumnie towarzyszyła muzykowi. Danuta Martyniuk to kobieta z klasą. Przed reporterami zaprezentowała się w zjawiskowej złotej sukience z szerokimi rękawami tzw. dzwonkami. Cala stylizację dopełniła pięknym złoto-miedziano-brązowym makijażem i wysokimi połyskującymi kozakami na kaczuszce. Żona Zenona Martyniuka to naprawdę piękna kobieta!

Kim jest Danuta Martyniuk?

Zenon i Danuta poznali się w maju 1987 toku. Para zakochała się i podjęła decyzje o ślubie. Dzięki temu, 52-letnia już dziś Danuta Martyniuk jest w związku małżeńskim z królem disco polo już od ponad 30-stu lat. Para doczekała się jednego syna – Daniela, który w ubiegłym roku wziął ślub z Eweliną. Daniel i jego zona niedawno zostali rodzicami. Ich córeczka Laura jest oczkiem w głowie dziadków. Ci ciekawe, mała nie jest fanką disco polo!

Danuta i Zenek tworzą udane małżeństwo. Martyniuk jest bardzo zakochany w swojej wybrance. Jak się okazuje dba o nią i rozpieszcza. Kobieta otrzymuje od męża kwiaty i prezenty. Najczęściej są to drogie perfumy i biżuteria.

Przypomnij sobie o… AGNIESZKA KACZOROWSKA NA CELOWNIKU. FANI ZARZUCAJĄ JEJ, ŻE NIE POTRAFI ZAJMOWAĆ SIĘ DZIECKIEM

Jak informował portal Życie: TOMASZ STOCKINGER WYLĄDOWAŁ W SZPITALU. AKTOR MA PROBLEMY ZE ZDROWIEM

Portal Życie pisał również o… KINGA RUSIN BAWIŁA SIĘ Z ADELE, RIHANNĄ, BEYONCÉ I KARDASHIANKAMI. PREZENTERKA TRAFIŁA NA PRYWATNĄ IMPREZĘ NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH GWIAZD