Pochodzący z Irlandii 66-cio letni ksiądz Ray Kelly kocha śpiewać. Mezczyzna ma nawet nadzieje na to, że będzie mógł reprezentować swój naród w konkursie Eurowizji. Wokalnie uzdolniony duchowny aktualnie jest jednym z uczestników irlandzkiego „Tańca z gwiazdami”.

Ksiądz z wokalnym talentem ulubieńcem Iralndczyków

Jak zdradza czasopismo „The Irish Catholic”, Ray Kelly szykuje na konkurs piosenkę w stylu „gospel z nutką westernowego country”.

Jak się okazuje, ksiądz ma rzeszę fanów. W ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” zaskoczył on widzów swoim talentem wokalnym. Dzięki występowi duchowy zapewnił sobie miejsce w kolejnej rundzie zmagań o Kryształową Kule.

W wywiadzie dla katolickiego pisma, śpiewający ksiądz pokusił się o stwierdzenie, że czuje się trochę piosenkarzem i swoją twórczością zamierza nieść ludziom radość.

Co więcej, dodał, że jego prawdziwym powołaniem jest kapłaństwo i nie zamierza z niego rezygnować.

Nagranie z udziałem księdza stało się hitem internetu

Swego czasu ksiądz był bardzo popularny za sprawa krążącego w sieci filmiku, na którym to duchowny zdecydował się zaśpiewać dla jednej z par piosenkę „Hallelujah” Leonarda Cohena. Nagranie tak bardzo spodobało się użytkownikom YouTube, że stało się prawdziwym hitem.

Co więcej, ksiądz ma za sobą także udział w „Britain’s Got Talent”, a już niedługo wydaje swój kolejny album z coverami.

Przypomnij sobie o... KSIĄDZ DOPUŚCIŁ SIĘ TEGO WOBEC UCZENNICY? WSZYSTKO DZIAŁO SIĘ NA LEKCJI RELIGII!

Informowaliśmy także o: KOLEJNE ZMIANY W PRAWIE O RUCHU DROGOWYM. BLISKO 40 TYSIĘCY POLSKICH KIEROWCÓW MOŻE STRACIĆ SWOJE UPRAWNIENIA