Wiktoria Gabor to jedno z najpopularniejszych nazwisk ostatnich miesięcy w naszym kraju. Od kiedy młodziutka wokalistka zwyciężyła Eurowizję Junior 2019 telefony do niej nie milkną. Nastolatka na stałe zagościła w polskim show-biznesie i regularnie pojawia się na ekranach.

Cały czas koncertuje, bierze udział w festiwalach i spotyka wielkie gwiazdy. W ostatnim czasie wzięła udział w wyjątkowym projekcie i nagrała nawet piosenkę w duecie z Kayah.

Piosenka "Ramię w ramię" Viki Gabor i Kayah

Viki Gabor wraz z Kayah przygotowały fantastyczną niespodziankę dla fanów. Nagrały wspólnie piosenkę o nazwie „Ramię w ramię”.

Aktualnie singiel można posłuchać między innymi na YouTube, gdzie już ma ponad 9 milionów wyświetleń.

Jak możemy przeczytać pod oficjalnym wideoklipem, „Ramię w ramię” to utwór, który „powstał z połączenia dwóch niezwykłych talentów kobiet z różnych pokoleń – doświadczonej Kayah, która na swoim koncie ma olbrzymi dorobek artystyczny oraz bardzo młodej, choć mogącej pochwalić się międzynarodowym sukcesem jakim niewątpliwie jest zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 – Viki Gabor”.

Jak Viki radzi sobie z nauką?

Trzeba przyznać, że Viki Gabor ma naprawdę sporo pracy. Młoda piosenkarka ma czas nie tylko koncertowanie i nagrywanie nowe piosenek, ale także na naukę. Jak pogodziła szkołę ze swoją karierą?

- „Bardzo dobrze sobie radzę i jestem szczęśliwa z tego powodu. Mam super rodziców, wspaniałą szkołę i przyjaciół, którzy wysyłają mi materiały z lekcji” – wyznała.

Przyznała jednak, że ostatnio ma naprawdę sporo na głowie i choć teraz w szkole idzie jej naprawdę dobrze, to jednak po czasie materiałów do nadrobienia może być dużo więcej.

- „Myślę nad nauczaniem indywidualnym, bo mam sporo na głowie, ale jak na razie w szkole idzie mi coraz lepiej” – przyznała nastolatka.

Miejmy nadzieję, że Viki znajdzie odpowiednie rozwiązanie i osiągnie dużo sukcesów, zarówno w szkole, jak i na scenie.

Może zainteresuje Cię to: TA WIADOMOŚĆ WYCISKA ŁZY Z OCZU. SMUTNE WYZNANIE EDYTY GÓRNIAK. CO SIĘ DZIEJE W JEJ ŻYCIU

Polecamy także: EDYTA GÓRNIAK PODSYCA PLOTKI O SWOIM ROMANSIE. "DAWID JEST CIEPŁYM MĘŻCZYZNĄ, ON SIĘ TAK TULI, TULI"