Meghan Markle była osobą popularną jeszcze przed tym, gdy na jej drodze pojawił się książę Harry. Największą popularność zdobyła swoją rolą z serialu „Suits” (w polskiej wersji „W garniturach”).

Wstąpienie do rodziny królewskiej zablokowało jej ścieżkę do światowej kariery – a była oceniana jako aktorka o dużych możliwościach. Musiała zrezygnować nie tylko z dalszego pojawiania się w filmach i serialach, ale również aktywności w mediach społecznościowych.

Teraz, gdy Meghan i Harry nie muszą wypełniać części obowiązków, a także zrzekli się tytułów oraz pobierania środków od państwa, Markle ma szanse na powrót na ekrany.

Już przed kilkoma miesiącami żona Harry’ego dzięki jego pomocnej dłoni rozpoczęła współpracę z Disneyem.

Trudna sytuacja rodzinna Meghan

Rodzinne relacje Meghan Markle nigdy nie należały do najlepszych. Jej bliscy oczerniali ją na łamach prasy, odkąd tylko jej związek z księciem Harrym stał się oficjalny. Nie przepuścili żadnej okazji, by rzucić na jej temat jakiś zjadliwy komentarz.

Niedawno atak na księżną Sussex przeprowadziła jej przyrodnia siostra. Kobieta za wszelką cenę chce zaszkodzić wizerunkowi Meghan. Ma nawet w planach wydanie książki, w której zdradzi wszystkie sekrety księżnej Sussex, choć kobiety nie widziały się od przeszło dekady.

Dodatkowo, Meghan nie układa się także z ojcem. Mężczyzna niedawno skierował przeciwko księżnej pozew sądowy.

Meghan Markle przyłapana na wycieczce w Paryżu

Meghan Markle w ostatnim czasie wybrała się ze swoimi przyjaciółmi na wycieczkę do Paryża. Wszystko wskazuje na to, że księżna bawi się znakomicie. To jednak nie wszystko, do sieci trafiło zdjęcie z tajemniczym mężczyzną.

Tajemnicza fotografia przedstawia Meghan z Rick’iem Hoffman’em. Amerykanin jest aktorem, który grał z księżną w serialu „Suits”. Póki co, kobieta i jej mąż nie skomentowali fotografii.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... NIEZWYKŁY GEST GWIAZDORA HOLLYWOOD. WYSTAWIŁ NA AUKCJĘ SYRENKĘ, ZEBY POMÓC POLSKIM DZIECIOM

Warto sobie przypomnieć o... KSIĄŻĘ HARRY I KSIĘŻNA MEGHAN CORAZ DALEJ OD RODZINY KRÓLEWSKIEJ. "NIKT Z NIMI NIE ROZMAWIA"