Chociaż rodzina Windsorów nie lubi, gdy do mediów dociera zbyt wiele negatywnych informacji na ich temat, to ich relacje są zbyt napięte, by udało się je ukryć przed dziennikarzami. Książę Harry i księżna Meghan zrezygnowali z uczestnictwa w rodzinnej kolacji z okazji świąt Bożego Narodzenia i powiadomili o tym królową.

Wcześniej taka sytuacja była nie do wyobrażenia, ponieważ świąteczny obiad w rodzinnym gronie jest wieloletnią i niezmienną tradycją Windsorów. Jednak najwidoczniej sytuacja w rodzinie jest tak zła, że spotkanie przy wspólnym stole jest niemożliwe.

Zagraniczne serwisy rozpisują się o złych relacjach, które są pomiędzy Williamem i Harry’m. Jednak jak ujawnia magazyn „People”, już cała rodzina odwróciła się od Harry’ego i Meghan. Nikomu nie brakuje ich obecności i praktycznie nikt z nimi nie rozmawia.

- W tym momencie nikt z rodziny królewskiej nie interesuje się, co dzieje się u Harry'ego i Meghan. Nikt do nich nie pisze, nikt z nimi nie rozmawia - ujawniło źródło magazynu „People”.

Chociaż o rozłamie w rodzinie Windsorów mówiło się od dawna, to sytuację pogorszyła księżna Meghan i jej emocjonalny wywiad dla ITV. Amerykanka mówiła wtedy ze łzami w oczach, że nikt nie pyta, jak się miewa i czy wszystko u niej w porządku. Treść rozmowy z dziennikarzem bardzo nie spodobała się rodzinie.

- Każdy wykonuje tylko swoje obowiązki. Robią to, co muszą w imieniu rodziny i to było na tyle. Jednak pomiędzy książęcymi parami jest dużą przestrzeń. Ludziom trudno to zrozumieć, bo chcą, by byli jedną, wielką zgraną rodziną – czytamy w „People”.

Przypomnij sobie o...DO CZEGO DOSZŁO W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ? ASYSTENTKA KSIĘŻNEJ KATE ZŁOŻYŁA WYPOWIEDZENIE

Jak informował portal Życie: KSIĘŻNA KATE ORAZ MEGHAN MARKLE STAŁY OSOBNO PODCZAS OBCHODÓW DNIA PAMIĘCI! WYJAŚNIAMY INTERNETOWE SPEKULACJE

Portal Życie pisał również o… OLAF LUBASZENKO JEST POWAŻNIE CHORY. AKTOR SZCZERZE OPOWIEDZIAŁ O SWOICH KŁOPOTACH ZDROWOTNYCH