Obecnie trwają przygotowania do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", która pojawić ma się już marcu. Lada moment rozpoczną się pierwsze treningi par. Polsat oficjalnie nie przedstawił składu programu, ale w mediach pojawiają się już pierwsze spekulacje.

Jedną z największych gwiazd wiosennej edycji prawdopodobnie będzie Julia Wieniawa. Jak się okazuje, aktorka ma dostać rekordowe wynagrodzenie w wysokości nawet 30 tysięcy złotych za każdy odcinek.

Julia Wieniawa wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. To już pewne

W ubiegły czwartek Wieniawa potwierdziła swoje uczestnictwo w programie. Jak sama stwierdziła, jest to ziszczenie jej dziecięcych marzeń. Jak dodała, już nie może się doczekać i z niecierpliwością czeka na informację kto będzie jej tanecznym partnerem.

Julia Wieniawa zatańczy ze Stefano Terrazzino?

W mediach zawrzało, większość typów podawanych przez informatorów kieruje swoje podejrzenia w kierunku Stefano Terrazzino.

Jak podaje „Plotek”, Julia Wieniawa prawdopodobnie zatańczy właśnie z nim. Co więcej, aktorka bardzo się z tego cieszy. Jak twierdzi, tak samo jak ona, Stefano jest wszechstronnie utalentowany i podobnie jak ona interesuje się aktorstwem.

Jeśli aktorka zatańczyłaby w duecie ze Stefano, ma spore szanse na wygraną. Tancerz zdobył Kryształową Kulę kilkukrotnie. Po raz pierwszy w 2006, kiedy to zatańczył z Kinga Rusin. Później na szczyt udało mu się dotrzeć razem z Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz.