Marta „Mandaryna” Wiśniewska jest byłą żoną charakterystycznego wokalisty zespołu „Ich Troje” – Michała Wiśniewskiego.

Bajkowy ślub w lodowcu

Para pobrała się 10 grudnia 2003 roku. Ślub sławnego muzyka i pięknej tancerki był sprawą medialną. Całe wydarzenie relacjonowały kamery, a wszystkie polskie media żyły tym wydarzeniem jeszcze długo po jego zakończeniu.

Uroczystość była iście bajkowa. Para pobrała się Kirunie na biegunie północnym. Mandaryna ubrana była w nieziemską suknię przyozdobioną tysiącami brylancików. Zakochani złożyli sobie przysięgę w lodowej kaplicy, do której przyjechali na saniach ciągniętych przez renifery.

Para doczekała się dwójki dzieci: Fabienne i Xaviera. Niestety małżeństwo nie przetrwało. Mandaryna i Michał rozwiedli się 18 kwietnia 2006.

Związek z przystojnym prawnikiem

Marta Wiśniewska od jakiegoś czasu jest w związku z prawnikiem Pawłem Wójcikiem. Para nie kryła się z własnym uczuciem. Mandaryna chętnie dzieliła się z fanami prywatnymi fotografiami, a także pokazywała się z partnerem na branżowych imprezach.

Jak zauważyła „Rewia”, od pewnego czasu na udostępnianych przez Mandarynę w mediach społecznościowych zdjęciach, nie ma Pawła Wójcika. Jak podejrzewa magazyn, para mogła się rozstać.

Mimo utrudnień jakie czyhały na związek artystki i prawnika. Para była ze sobą szczęśliwa.

Oboje z moim obecnym partnerem mamy jakiś bagaż doświadczeń z poprzednich związków. Połączenie światów dwóch osób, które przed 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą dobrze współgrało, nie jest łatwe – powiedziała Marta w Gali.

Niestety, związek Pawła Wójcika i Marty Wiśniewskiej był po części związkiem na odległość. Mężczyzna prowadził Lublinie kancelarię, a piosenkarka mieszkała w Warszawie.

Paweł jest z Lublina, dlatego to nie takie proste być ze sobą cały czas. Pracujemy nad tym. Może niedługo trasa Lublin-Warszawa przestanie być w ciągłej budowie – powiedziała wówczas Marta.

Co ciekawe - Mandaryna podobno rozgląda się za nowym partnerem. Jak podaje „Rewia” - Marta Wiśniewska umieściła ogłoszenie na profilu randkowym.

Jeszcze niedawno wydawało się, że Mandaryna jest bez pamięci zakochana w Pawle. Tym większe zaskoczenie wywołało niedawne pojawienie się profilu piosenkarki na… jednym z popularnych portali randkowych!

Czyżby związek był już przeszłością, a Marta pozazdrościła byłemu mężowi, Michałowi Wiśniewskiemu (47), który właśnie tam odnalazł niedawno nową miłość? – czytamy w magazynie.