Magdalena Różczka mocno strzeże swojego życia prywatnego. Popularna aktorka nie publikuje w mediach społecznościowych zdjęć swoich dzieci, a w wywiadach rzadko porusza tematy rodzinne. Trzyma swoje dorastające córki z daleka od show-biznesu.

Zupełnie inaczej postępuje jej teściowa, Magdalena Zawadzka. To właśnie ona w październiku poinformowała media o kolejnej ciąży aktorki. W rozmowie z tygodnikiem „Życie na gorąco” kobieta wyjawiła, że niebawem na świecie pojawi się jej kolejny wnuk.

Teraz teściowa aktorki w rozmowie z dziennikarzem "Życia na gorąco" oznajmiła, że kobieta już urodziła! Niedawno Magdalena Różczka po raz trzeci została mamą. Tuż po Nowym Roku gwiazda urodziła kolejną pociechę.

W rozmowie z tygodnikiem „Życie na gorąco” teściowa aktorki wyjawiła nie tylko termin porodu, ale również płeć dziecka. Zapytana o to, czy dziennikarze mogą już jej składać gratulacje z okazji narodzin kolejnej wnuczki, kobieta skwapliwie potwierdziła.

Oznacza to, że dwie córki aktorki – 11-letnia Wanda i 5-letnia Helena – zyskały nową siostrę. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię otrzymało kolejne dziecko 41-letniej aktorki.

W rozmowie z „Życiem na gorąco” Magdalena Zawadzka podkreśliła, że bardzo cieszy się na myśl o powiększeniu rodziny. Podkreśliła, że jej zmarły mąż również byłby wniebowzięty:

Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... BABY-BOOM WŚRÓD POLSKICH GWIAZD! KOLEJNA AKTORKA JEST W CIĄŻY!

Warto sobie przypomnieć... ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK. FIGURY MOŻE JEJ POZAZDROŚCIĆ KAŻDA PRZYSZŁA MAMA

Portal "Życie" informował także o... MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA SWOJĄ CÓRKĘ. ICH WSPÓLNE ZDJĘCIE JEST ROZCZULAJĄCE