Termin porodu Anny Lewandowskiej zbliża się wielkimi krokami. Niedawno popularna celebrytka pokazała swój zaokrąglony brzuszek. Na Instagrama wrzuciła fotografię z sesji ciążowej na plaży.

Anna Lewandowska zapozowała w kostiumie kąpielowym na tle plaży. Na fotografiach możemy dostrzec także jej małą córeczkę Klarę oraz męża, Roberta Lewandowskiego. Cała rodzina postanowiła naładować baterie na egzotycznych wakacjach.

Rodzina Lewandowskich po intensywnych tygodniach wypełnionych pracą oraz świątecznym zamieszaniem, postanowiła wybrać się na krótki urlop. Poleceli na Malediwy, by odpocząć od zimowej aury i powygrzewać się na ciepłym piasku.

Kiedy już znaleźli się na plaży, Anna Lewandowska postanowiła uwiecznić swój wyraźnie zaokrąglony brzuch. Na fotografii trenerka pozuje w ciepłej wodzie ubrana w jednoczęściowy kostium kąpielowy. Najprawdopodobniej cieszy się ostatnimi chwilami spokoju przed przyjściem na świat maleństwa.

Anna Lewandowska postanowiła wykorzystać tę okazję, by zaapelować do przyszłych mam, żeby w czasie ciąży nie rezygnowały z aktywności fizycznej. Sama jest świetnym przykładem na to, że nawet w stanie błogosławionym można dbać o sylwetkę. Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta:

Czy wiecie, że... ✔️Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h) ✔️Średni czas trwania porodu 7-10 godzin ✔️Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton) Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu... A porodu już nie. Dlatego tak często wspominam O AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ w czasie ciąży 🤰🏼 Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - warto trenować!

Fanki Ani były naprawdę zachwycone jej zdjęciem z wakacji. Część z nich zazdrościła trenerce ciąży:

Piękne jest to zdjęcie... taka nostalgia mnie złapała jak je zobaczyłam... zazdroszczę brzuszka...😍 Przepiękne zdjęcie i przepiękny brzuszek ❤️ Cały piłkarski świat liczy na Lewandowskiego Juniora 😍 Wszystkiego dobrego! 😊 Cwiczylam w obu ciążach. Nie wyobrażam sobie przestać w tak ważnym życiowym momencie (oczywiście za zgodą ginekologa). Jestem ratownikiem medycznym, studiuję pielęgniarstwo i będąc na oddziałach ginekologii i położnictwa sama zachęcam kobiety do aktywności. Pani Ania jak zwykle cudowna!!

View this post on Instagram

Physical activity during pregnancy!🤰🏼 What trainings can you do, for how long and can you train at all in the second trimester? You can find the answers on my blog ➡️www.healthyplanbyann.com _____________________________ Czy wiecie, że... ✔️Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h) ✔️Średni czas trwania porodu 7-10 godzin ✔️Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton) Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu... A porodu już nie. Dlatego tak często wspominam O AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ w czasie ciąży 🤰🏼 Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - warto trenować! Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować będąc w drugiej połowie ciąży. Na blogu nowy post ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #healthyteam #HealthyPlanbyAnn #workoutpregnant #6monthspregnant #fitmom

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również... ANNA LEWANDOWSKA OPOWIADA O TYM, JAK CZUJE SIĘ W ROLI MAMY! PODOBNO KLARA MA JUŻ SWOJE ZDANIE NA KAŻDY TEMAT

Warto sobie przypomnieć... ANNA LEWANDOWSKA PRZEKAZUJE CÓRCE MIŁOŚĆ DO SIŁOWNI. CIEKAWE, CO NA TO ROBERT LEWANDOWSKI [ZDJĘCIA]

Portal "Życie" informował także o... OJCIEC I SYN ROBILI SOBIE ZDJĘCIA PRZEZ 25 LAT. ICH OSTATNIA FOTOGRAFIA PRZEBIŁA WSZYSTKO