Małgorzata Socha jest bardzo popularną aktorką. Gwiazda ceni sobie swoją prywatność, dlatego nie dzieli się każdym wydarzeniem z życia z mediami. Nie bombarduje swoich fanów prywatnymi zdjęciami i informacjami.

Małgorzata Socha to popularna aktorka, która od lat oczarowuje polskich telewidzów. Serca setek fanów podbiła zwłaszcza rolą Ingi Gruszewskiej w serialu „Przyjaciółki”. To właśnie tej kreacji aktorka zawdzięcza swoją ogromną popularność.

Gwiazda została mamą już trzykrotnie od 2013 roku. Jej dzieci to Zosia, Basia i Stanisław. Najmłodszy z nich niedawno miał pierwsze urodziny, które rodzina spędziła w Hiszpanii. Małgosia raczej unika pokazywania swoich pociech w mediach, teraz jednak pochwaliła się zdjęciem z najstarszą córeczką.

Jej najstarsza córka, Zosia, ma już siedem lat. Po minionych świętach Bożego Narodzenia gwiazda ochrzciła rocznego Stasia, a następnie razem z rodziną wybrała się na urlop w góry. Właśnie stamtąd pochodzi jej najnowsze zdjęcie.

W jednym z postów na swoim Instagramie Małgorzata Socha na pierwszym zdjęciu zapozowała sama, na kolejnym zaś pokazała się z najstarszą córeczką, Zosią. Na zdjęciu dają sobie buziaka.

Większość fanów jest wręcz zachwycona najnowszymi zdjęciami pięknej aktorki, które wykonane były w Bukowinie Tatrzańskiej.

„Piękne widoczki i piękne kobietki”

„Cudownie wyglądacie”

„Super!”

To tylko część komentarzy zachwyconych obserwatorów Małgosi. Znaleźli się jednak także tacy, którzy zwrócili uwagę, że dziecka nie powinno się całować w usta.

Trzeba przyznać, że Małgosia wygląda wręcz olśniewająco, a zdjęcie z córeczką rzeczywiście jest niesamowite – nie tylko ze względu na piękną miłość matki i dziecka, ale również widoki, które znajdują się w tle.

Przypomnij sobie o… JULIA WIENIAWA WZIĘŁA ŚLUB? NA JEJ ZDJĘCIU FANI ZAUWAŻYLI OBRĄCZKĘ

Jak informował portal Życie: JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ GWIAZDY UWIELBIANEGO SERIALU "SABRINA, NASTOLETNIA CZAROWNICA"? KIEDYŚ ZNALI ICH WSZYSCY

Portal Życie pisał również o… ALE NUMER, NOWY AKTOR ZASTĄPI ARTURA ŻMIJEWSKIEGO W "OJCU MATEUSZU". KTO TO BĘDZIE I CZY WIDZOWIE SĄ GOTOWI NA ZMIANĘ