Kożuchowska wrzuciła na Instagram zdjęcie z czasów młodości, na którym siedzi obok Agaty Kuleszy. Będziesz zaskoczony

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła na Instagram zdjęcie z czasów młodości, na którym siedzi obok Agaty Kuleszy. Post aktorki cieszy się sporym zainteresowaniem. Komentarz pod fotografią zostawili nawet Tomasz Karolak oraz Maciej Musiał.

„Także tak… miłego dnia” – napisała w poście Kożuchowska. Na zdjęciu widać ją i Agatę Kuleszę z czasów, gdy obie studiowały na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Pod postem nie zabrakło komentarzy ze strony internautów, a także znajomych aktorek. „Czekają i myślą… Jejku, jakbym chciała zagrać z Karolakiem. Jeju” – zażartował Tomasz Karolak.

Zdjęcie Kuleszy i Kożuchowskiej sprawiło nawet, że Maciej Musiał przetarł ze zdziwienia oczy. „O mamo” – skomentował młody aktor. „Wow! Nic się nie zmieniłyście. Tylko w Twoich oczach morze młodzieńczej naiwności. Piękne zdjęcie” – dodała pod postem Anna Dereszowska.

Kulesza i Kożuchowska przed laty mieszkały razem w wynajmowanym mieszkaniu. Temat wspólnego mieszkania pojawił się podczas wtorkowej wizyty Agaty Kuleszy w programie Kuby Wojewódzkiego.

„Prawdziwa Agata Kulesza to ta, co tańczy na stole” – cytował Wojewódzki. „Mieszkałyśmy ze sobą w kawalerce. Nie tańczę po alkoholu, mogę na trzeźwo tańczyć” – odpowiadała Kulesza. Dodała, że pewnego razu, gdy nie było jej w domu, Kożuchowska imprezowała tak, że „uczeń przerósł mistrza.

https://www.instagram.com/p/B2OXLVuIeP8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Share