Aktor „M jak Miłość” bankrutem? Stracił fortunę przez serial!

Gwiazdor TVP oszukany przez stację. Przez przetasowania w obsadzie popularnej serii Telewizji Publicznej, wątek jednego z bohaterów odgrywanego przez kultowego artystę zostanie ucięty. Mowa o stracie pensji rzędu kilkuset tysięcy złotych.

TVP ucięło wątek jednej z najbardziej lubianych postaci znanej serii. Aktor, czarujący widzów telewizyjnych swoim talentem od wielu lat, będzie musiał przełknąć gorzką prawdę po tym, jak scenarzyści całkowicie zmienili scenariusz serialu „M jak Miłość”. Ta decyzja sprawiła, że artysta będzie musiał pożegnać się z kwotą kilkuset tysięcy złotych.

Zobacz też: TURYŚCI OSZUKIWANI W RESTAURACJACH. PRZEWODNICY SĄ OBURZENI TAKIMI PRAKTYKAMI

Popularna produkcja TVP ze zmienionym scenariuszem. Aktor straci na tym najbardziej.

Stacja zdecydowała się na całkowitą zmianę scenariusza w lubianym serialu „M jak Miłość”. Przez decyzję o odejściu Kacpra Kuszewskiego, wątki związane z postacią Marka Mostowiaka będą musiały zostać do pewnego stopnia przebudowane. Sam aktor, który ponad 18 lat wciela się w syna Lucjana i Barbary, odniósł się do swojego postanowienia o zakończenia współpracy ze stacją w taki sposób:

Zobacz też: NIEDŹWIEDŹ NAGLE RUSZYŁ W ICH STRONĘ. KIEDY MĘŻCZYZNA ZOSTAŁ ZNALEZIONY, RATOWNICY NIE BYLI W STANIE UDZIELIĆ MU POMOCY

– To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. […] Nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować – napisał aktor.

Odejście Kuszewskiego z produkcji nie jest dobrą informacją dla nikogo, a prawo do największego zdenerwowania ma Artur Barciś, który grał teścia Marka.

Według doniesień z planu, aktor stracił zarobek przewyższający 100 tysięcy złotych, a producenci mają sporą zagwozdkę związaną z dalszym angażem artysty w „M jak Miłość”.

Źródło: „pikio.pl”

Share