Małgorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem ostatnio pojawili się przed jednym ze szpitali w Warszawie. Czy to oznacza, że kobieta lada dzień urodzi? Fani nie mogą się doczekać tej ekscytującej chwili, jaką jest pojawienie się nowego człowieka!

Nie podlega żadnym wątpliwościom fakt, iż ciąża Małgorzaty Rozenek – Majdan od samego początku pojawienia się owej informacji w mediach ogólnokrajowych wzbudziła wielkie zdziwienie i niedowierzanie pośród niemalże wszystkich jej fanów, ale także ogromny niepokój.

Kobieta, jak wiadomo, ma 41 lat, a zatem nie jest to w pełni bezpieczny wiek na decydowanie się na dziecko. Ciąża w wieku powyżej 40 lat może, niestety, często powodować uszkodzenia płodu, przez co dziecko może urodzić się z wadą genetyczną.

Oczywistym jest fakt, iż wszyscy fani mocno gratulują i dopingują parze, trzymając kciuki, aby wszystko się udało i dziecko było zdrowe.

Z tego względu media niemalże przez całe dziewięć miesięcy bacznie śledzą przebieg ciąży Małgorzaty Rozenek – Majdan.

Małgorzata Rozenek – Majdan z mężem w szpitalu. Czy termin porodu jest bliski?

Jak wynika z ostatnio udostępnionych w mediach fotografii, paparazzi przyłapało parę spacerującą na parkingu przed jednym z warszawskich szpitali. Czy to zatem oznacza, iż poród odbędzie się w najbliższych dniach?

Jakby jednak nie było, para wygląda na bardzo szczęśliwą – zdecydowanie nie mogą doczekać się przyjścia na świat ich dziecka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”:  MAŁGORZATA   OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA   W   TRUDNYCH    CHWILACH   MOŻE   LICZYĆ   NA   PRZYJACIELA.   CZYŻBY   ODPŁACAŁ  SIĘ   ZA   TO,   CO   ZROBIŁ   DLA   NIEGO   PAWEŁ   KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE   ZMIANY   W   PRZEPISACH   DLA   KIEROWCÓW.   MOŻESZ   ZAPŁACIĆ   MANDAT   W   WYSOKOŚCI   5   TYSIECY   ZLOTYCH,   NIE   PROWADZĄC   NAWET   POJAZDU.   O   CO   CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA   PROGNOZY   POGODY   NA   LATO   BUDZI   NIEPOKÓJ.   METEOROLODZY   TWIERDZĄ,   ŻE   BĘDZIEMY   SIĘ   ZMAGAĆ   Z   GWAŁTOWNYMI   ZJAWISKAMI   ATMOSFERYCZNYMI   I   SUSZĄ