Grażyna Torbicka stała się prawdziwą legendą. Dziennikarka, której fani podziwiają ją za niesamowitą klasę, po rozstaniu z TVP może nieco odpocząć – ma sporo wolnego czasu.

61-letnia gwiazda korzysta z tej możliwości i chętnie zajmuje się swoimi prywatnymi sprawami. Nie wszystkim dzieli się z fanami, ale fotoreporterzy są czujni. Ostatnie zdjęcia dziennikarki wzbudziły ogromne emocje.

Grażyna Torbicka. Źródło: Youtube TVN Style
Grażyna Torbicka. Źródło: Youtube TVN Style

Grażyna Torbicka w nowej odsłonie

Jak podkreśla Pomponik, Grażyna Torbicka ma trochę czasu dla siebie, a to sprawia, że częściej widuje się ją, gdy załatwia prywatne sprawy. Tym razem postanowiła pójść do warzywniaka, a zdjęcia ze sklepu zdumiały fanów.

Trzeba przyznać, że gwiazda nawet podczas zwykłego pójścia do sklepu wygląda oszałamiająco, a klasa, z jaką się prezentuje, robi ogromne wrażenie. Dziennikarka, której źródłem dochodu są aktualnie reklamy oraz prowadzone przez nią festiwale i praca dla TVN, ma sporo wolnego ze względu na koronawirusa, więc korzysta z niego, jak może.

Grażyna Torbicka. Źródło: Youtube Telewizja Kino Polska
Grażyna Torbicka. Źródło: Youtube Telewizja Kino Polska

Paparazzi zauważyli ją tym razem w warzywniaku. W sieci pojawiło się nieco zdjęć dziennikarki. Widać, że jest w świetnej formie! Uwagę przykuwa jednak pewien szczegół.

Grażyna Torbicka założyła marynarkę, spodnie w kant oraz kamizelkę – wszystko to wyglądało niesamowicie elegancko i szykownie. Postanowiła jednak wprowadzić jeden luźny element do swojego stroju – buty.

Grażyna Torbicka. Źródło: pomponik.pl
Grażyna Torbicka. Źródło: pomponik.pl

Założyła obuwie typowo sportowe, szare z różowymi wstawkami. Całość dobrze do siebie pasowała, dziennikarce udało się połączyć elegancję i wygodę.

Jak wam się podoba?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LECH WAŁĘSA WYZNAŁ PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH ZAROBKÓW. ILE NAPRAWDĘ PIENIĘDZY MA NA KONCIE BYŁY PREZYDENT? JEGO SYTUACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

O tym się mówi w Polsce: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE I WYJAWIŁ BOLESNĄ PRAWDĘ. NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O PEWNYCH KWESTIACH

O tym się mówi na świecie: MAŁŻONKOWIE ZAINWESTOWALI NIEMAL WSZYSTKIE PIENIĄDZE W ZAKUP RUDERY. ZDJĘCIA NOWEGO DOMU ZAPIERAJĄ DECH W PIERSIACH. UDAŁA IM SIĘ WIELKA SZTUKA

Z życia gwiazd: O CO CHODZI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM PIASKA? ANDRZEJ PIASECZNY PRZEZ LATA BYŁ W ZWIĄZKU Z KOBIETĄ, A TAKŻE CAŁOWAŁ SIĘ Z ANNĄ PRZYBYLSKĄ