Kilka dni temu Andrzej Piaseczny zszokował Polaków swoim coming outem. Wokalista potwierdził krążące od lat plotki na temat tego, że nie jest osobą heteronormatywną. Jednak czy Piasek faktycznie woli mężczyzn? Większość mediów po kontrowersyjnym wywiadzie dla Radia Zet stwierdzili, ze to oczywiste.

Andrzej Piaseczny przez lata pozostawał jednak w związku z kobietą, a wiele lat temu całował się z Anną Przybylską. Aktorka i wokalista grali razem w „Złotopolskich”, a ona sama przyznawała, że Piasek genialnie całuje.

Zamieszanie wokół Andrzeja Piasecznego narasta. Co naprawdę powiedział wokalista w głośnym wywiadzie?

Serwis „Super Express” zastanawia się nad tym, czy media zbyt szybko zakrzyknęły, że Andrzej Piaseczny woli mężczyzn. Wokalista od wielu dni jest jednym z głównych tematów w Polsce, po tym, jak przyznał, że w jednej z piosenek na swoim nowym albumie opisuje swoje życie i miłość do innego mężczyzny.

„Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem” – powiedział wprost wokalista, cytowany przez „Super Express”.

Dla wielu osób był to jasny coming out i powiedzenie wprost – wolę mężczyzn. Jednak Andrzej Piaseczny przez lata pozostawał w związku z tajemniczą Mirką, z którą dał się nawet sfotografować na okładkę popularnego magazynu dla pań. Para wychowywała wspólnie synów partnerki Piaska. On sam w wywiadzie przed laty denerwował się, ze wiele osób uznaje jego ukochaną za przykrywkę.

Przed laty, gdy Piasek i Anna Przybylska grali razem w „Złopotolskich” widzowie serialu zastanawiali się, czy między aktorką i wokalistą nie ma czegoś więcej poza planem. Sama zmarła odtwórczyni Marylki przyznała, że Piasek genialnie całuje, a przed podobnymi scenami z nim nie mogła spać.

Złotopolscy/Youtube @Eleonora Gabriel

Jak informował portal "Życie": SKOCZEK KLEMENS MURAŃKA MIERZY SIĘ Z WIELKIM SMUTKIEM. CHOROBA ZABRAŁA NAJBLIŻSZĄ MU OSOBĘ. KOLEDZY Z KADRY I LICZNI FANI PRZESYŁAJĄ MOC KONDOLENCJI

Przypomnij sobie: TERESA LIPOWSKA PRZERWAŁA MILCZENIE NA TEMAT SWOJEGO STANU. AKTORKA PRZEKONUJE, ŻE NIE JEST Z NIĄ DOBRZE. PRZYKRE WIEŚCI O GWIEŹDZIE „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal "Życie" pisał również: \CZTERNASTA EMERYTURA NIE TRAFI DO WSZYSTKICH SENIORÓW? NAJNOWSZE INFORMACJE O DODATKOWYM ŚWIADCZENIU EMERYTALNYM. PIENIĄDZE EMERYCI DOSTANĄ TYLKO RAZ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: AGATA DUDA MA PROBLEMY ZDROWOTNE? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE NIE MOŻE CHODZIĆ. WYSZŁO NA JAW, CO NAPRAWDĘ DOLEGA PIERWSZEJ DAMIE. TO EFEKT WYPADKU