To naprawdę smutne doniesienia dotyczące uwielbianej przez miliony Polaków gwiazdy „M jak Miłość”. Teresa Lipowska znana jest od lat jako energiczna i niemal nieustannie uśmiechnięta postać. Jej ostatnie wyznanie może mocno niepokoić. Aktorka przyznaje, że od pewnego czasu ma spory problem z tym, aby codziennie wstawać z łóżka!

Teresa Lipowska zebrała się na odwagę i opowiedziała o tym, jak się czuje od dłuższego czasu. Wyznała szczerze, że do wielu czynności i wykonywania obowiązków musi się zmuszać. Co dzieje się z lubianą i popularną aktorką, od lat wcielającą się w postać Barbary Mostowiak?

Teresa Lipowska szczerze o swoim stanie zdrowia. Ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe. Przyznaje, że ma problem, by wstać z łóżka!

Okazuje się, że – jak powiedziała z rozmowie z „Dobrym Tygodniem” – aktorka wyjechała niedawno do sanatorium, by leczyć nie tylko ciało, ale i duszę. Wcielająca się w nestorkę rodu Mostowiaków aktorka przyznaje bez ogródek, że ostatnie miesiące przysporzyły jej wielu stresów. Pandemia sprawiła, że drży o siebie i najbliższych. Mówi, że jest przytłoczona tym, co dzieje się na świecie i w Polsce od ponad roku.

Teresa Lipowska wyznała, że w pandemii zaczęła jej szczególnie dokuczać tęsknota za ukochanym, zmarłym mężem. Czuje się bardzo samotna.

„Zazdroszczę ludziom, którzy w czasie pandemii mogą być we dwoje. I chociaż muszą być zamknięci w domach, to jednak są razem. Mogą pogadać, pośmiać się, skomentować audycję. A ja mogę co najwyżej z obrazem pogadać” - wyznała Teresa Lipowska, cytowana przez Super Express.

Przyznała, że do wstania z łóżka codziennie mobilizuje ją fakt, że musi zebrać się na plan „M jak Miłość”. Przekonuje również, że pandemia mocno ograniczyła u niej pozytywne myślenie i kreatywność, a wiele rzeczy robi zwyczajnie na siłę. Przekonuje, że marzy o powrocie do normalności.

Teresa Lipowska/Youtube @Telewizja wPolsce

Jak informował portal "Życie": MATKA DZIECKA PRZYSTĘPUJĄCEGO DO PIERWSZEJ KOMUNII ROZCZAROWANA TYM, ILE POCIECHA DOSTAŁA W KOPERTACH. KOBIETA LICZYŁA NA WIĘKSZĄ HOJNOŚĆ RODZINY

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI WRACA Z PORUSZAJĄCĄ PRZEPOWIEDNIĄ! CZY POLACY BĘDĄ UCIEKAĆ Z KRAJU? SŁYNNY JASNOWIDZ ZOBACZYŁ RZECZY, OD KTÓRYCH CIERPNIE SKÓRA

Portal "Życie" pisał również: JEŚLI ZAUWAŻYSZ TAKIE MIĘSO W SKLEPIE TO LEPIEJ GO UNIKAJ! PEWIEN MĘŻCZYZNA OSTRO SIĘ NACIĄŁ! TAK OSZUKUJĄ NAS PRODUCENCI. PRAWDA WYSZŁA NA JAW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PRAWDA O TYM, CO DZIEJE ZA KULISAMI PROGRAMU „NASZ NOWY DOM” UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE! NIE O TYM MYŚLELI WIDZOWIE. KATARZYNA DOWBOR MÓWI, JAK JEST