Nie da się ukryć, że Krzysztof Jackowski stał się na przestrzeni lat bodaj najbardziej znanym w Polsce jasnowidzem. Mieszkający w Człuchowie wizjoner co chwila raczy Polaków nowymi przepowiedniami dotyczącymi najbliższej przyszłości. Jego wizje są szczególnie porażające w obecnym czasie.

Jasnowidz od miesięcy prowadzi na YouTube własny kanał i dzieli się swoimi wizjami z widzami. Najnowsza przepowiednia Jackowskiego dotyczy kolejnych lat dla Polski i całej Europy. Są to naprawdę przerażające wizje! Wizjoner powiedział o tym jakie limity zostaną wprowadzone! Czy będziemy masowo uciekać… do Afryki?

Krzysztof Jackowski z porażającymi wizjami dotyczącymi najbliższych lat do Polski i Europy. To, co powiedział jeży włos na głowie! Mamy się czego bać?

Jak donosi serwis „Super Express” podczas ostatniego live’a na YouTube Krzysztof Jackowski zdradził widzom, jaka przyszłość czeka Polskę, Europę i cały świat w kolejnych latach. Tegoroczne wakacje mają być dla nas bardzo złe. Podczas audycji padły mocne słowa o superpaństwach i limitach, które zostaną nam z góry narzucone.

Właśnie to ma spowodować, że coraz większa liczba ludności zdecyduje się opuścić Europę i jedną z destynacji stanie się m.in. Afryka!

Jackowski stwierdził, ze najgorsze dopiero przed nami, a obecny „oddech” będzie bardzo krótkotrwały. Ten zły okres będzie uporczywie długi. Całość ma potrwać 3,5 roku, a pod koniec ma rozpaść się jakiś system, najpewniej unia. Państwa będą się grupować w superjednostki, a Polska ma być przyklejona do państw ościennych.

Europa ma być wyraźnie podzielona na trzy części, które będą miały swoją autonomię, ale państwa wewnątrz już nie. Zostaną wprowadzona limit i samo słowo limit ma być bardzo popularne. Wiele rzeczy będzie nam wydzielanych.

Dzieci zdaniem Jackowskiego będą oddzielane od rodzin i będą uczyć się, mieszkając w rodzajach internatu. Dodał również, że nie będzie już pieniędzy. Własność i prywatność będzie odbywać się na innych zasadach. W Europie ma powstać chaos, bałagan, którym będzie kontrolować krótkotrwały rząd z kobieta na czele.

Jak informował portal "Życie": MAGDA OGÓREK W PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. GWIAZDA TELEWIZJI POLSKIEJ PRZEKONUJE, ŻE ZOSTAŁA JEJ JEDYNIE MODLITWA. SPRAWA PRZYBRAŁA BARDZO ZŁY OBRÓT

Przypomnij sobie: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

Portal "Życie" pisał również: CO SIĘ DZIEJE Z ŻONĄ NASZEGO POPULARNEGO SKOCZKA? EWA BILAN-STOCH OD DAWNA NIE BYŁA AKTYWNA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. CO JEST TEGO POWODEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZDENERWOWANI RODZICE MIELI DOŚĆ I OPUBLIKOWALI W SIECI ZDJĘCIE DOTYCZĄCE DZIECKA. ICH ZDANIEM NAUCZYCIEL NIESPRAWIEDLIWIE OBNIŻYŁ OCENĘ NA TEŚCIE