Ewa Bilan – Stoch przez długi czas bardzo aktywnie prowadziła swoje konto na popularnym profilu Instagram. Chętnie dzieliła się tam swoim prywatnym życiem, również pokazywała chwile spędzone ze swoim mężem – Kamilem Stochem. Jednak od pewnego czasu młoda kobieta nie jest już tak aktywna w sieci.

Co jest tego powodem?

Jak informuje portal Interia Sport Ewa Bilan – Stoch nie opublikowała na swoim Instagramie żadnego zdjęcia do grudnia zeszłego roku. To bardzo długi czas, szczególnie biorąc pod uwagę, że znane influencerki i influencerzy publikują fotografie niemal codziennie lub nawet kilka razy dziennie. Dlaczego zatem żona Kamila Stocha zrezygnowała ze swojej działalności w mediach?

Okazuje się, że Ewa Bilan – Stoch mocno zaangażowała się w zupełnie inne zajęcie. Jak wyznał sam Kamil Stoch, jego żona jest obecnie pochłonięta urządzaniem domu w Zębie.

- Co za pogoda. Niby słońce, ale tylko kilka stopni na plusie. Krzak bzu doskonale wie, że jeszcze czeka go spotkanie ze śniegiem #takimamyklimat W tym roku chyba trzeba postawić na rośliny domowe. Co polecacie? Żona "zachorowała" na monstery – napisał na swoim Instagramie Kamil Stoch, co może wskazywać właśnie na to, że jego ukochana mocno zaangażowała się w domowe prace.

Ewa Bilan - Stoch ma sporo zajęć

Jednak jak doskonale wiemy, oprócz doglądania domu, Ewa Bilan – Stoch ma także sporo innych zajęć. Od kilku lat prowadzi bowiem agencję marketingu sportowego, gdzie zajmuje się marketingiem nie tylko swojego męża, ale także Dawida Kubackiego czy Stefana Huli.

Dodatkowo wraz ze swoim mężem prowadzi sklep internetowy z odzieżą zimową, a także klub sportowy, gdzie szkolić się mogą młodzi pasjonaci skoków narciarskich. Jak zatem widzimy, Ewa Bilan – Stoch ma mnóstwo zajęć, którym w pełni się poświęca. Nic więc dziwnego, że przy takim natłoku nie ma jeszcze czasu na angażowanie się w media społecznościowe.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA

O tym się mówi w Polsce: ZDENERWOWANI RODZICE MIELI DOŚĆ I OPUBLIKOWALI W SIECI ZDJĘCIE DOTYCZĄCE DZIECKA. ICH ZDANIEM NAUCZYCIEL NIESPRAWIEDLIWIE OBNIŻYŁ OCENĘ NA TEŚCIE

O tym się mówi na świecie: WIELKIE ŚWIĘTO W RODZINIE MEGHAN MARKLE ORAZ KSIĘCIA HARRY’EGO! ICH SYNEK OBCHODZI WŁAŚNIE DRUGIE URODZINY. JAK TO UCZCILI

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA STANĘŁA PRZED TRUDNĄ, ALE WAŻNĄ DECYZJĄ. WIELE OSÓB NIE ZGODZI SIĘ Z JEJ POSTEPOWANIEM. TENISISTKA DOŁĄCZYŁA DO MILIONÓW POLAKÓW