Małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych miało wielkie marzenie, aby zamieszkać nad brzegiem Zatoki Meksykańskiej w stanie Floryda. Gorączkowo przeszukując ogłoszenia natrafili na coś, czego nikt inny nie zdecydowałby się kupić. Oni postanowili jednak spróbować i mimo protestów swojej rodziny kupili kompletnie zrujnowaną stodołę Rudera została przemieniona we wspaniały dom!

Nietrudno się dziwić, że oferta sprzedaży koszmarnie wyglądającej stodoły przez wiele miesięcy nie mogła znaleźć zainteresowanego kupca. Jednak małżonkowie postanowili ją nabyć, a do tego transformację, która zajęła im dwa miesiące przeprowadzili niemal całkiem sami, aby zaoszczędzić. Specjalistów zatrudnili wyłącznie do stworzenia instalacji elektrycznej. To, jak wygląda zrujnowana stodoła po metamorfozie po prostu zachwyca!

Para z USA postanowiła kupić starą, zrujnowaną stodołę i przeobraziła ją w niesamowity dom. Zdjęcia robią wrażenie

Debbie White i jej mąż nie chcieli niczego sztampowego. Postanowili przerobić starą stodołę samodzielnie i urządzić ją tak, jak uwielbiają. Kobieta uwielbia starocie i antyki, więc poszukując elementów wystroju wnętrz spędzała niemal całe dnie na targach. W domu znalazły się meble retro, niesamowite bibeloty, które Debbie sama odnawiała. Dom państwa White nie wygląda jak z katalogu, ale niczym z bajki dla dzieci!

Można tu zobaczyć stare kredensy, ceramikę i porcelanę z poprzednich epok, a także otulające wnętrza piękne poduszki i bogato plecione dywany. Na ścianach znalazły się wzorzyste tapety w buduarowym stylu, położono ciemne panele, a wielki kominek przerobiony na elektryczny dopełnia całości.

Internauci nie kryją zachwytu niesamowitym domem, który małżonkowie stworzyli ze starej stodoły!

Dom/źródło: hometalk.com/Debbie W

Dom/źródło: hometalk.com/Debbie W

Dom/źródło: hometalk.com/Debbie W

Jak informował portal "Życie": SKOCZEK KLEMENS MURAŃKA MIERZY SIĘ Z WIELKIM SMUTKIEM. CHOROBA ZABRAŁA NAJBLIŻSZĄ MU OSOBĘ. KOLEDZY Z KADRY I LICZNI FANI PRZESYŁAJĄ MOC KONDOLENCJI

Przypomnij sobie: TERESA LIPOWSKA PRZERWAŁA MILCZENIE NA TEMAT SWOJEGO STANU. AKTORKA PRZEKONUJE, ŻE NIE JEST Z NIĄ DOBRZE. PRZYKRE WIEŚCI O GWIEŹDZIE „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal "Życie" pisał również: \CZTERNASTA EMERYTURA NIE TRAFI DO WSZYSTKICH SENIORÓW? NAJNOWSZE INFORMACJE O DODATKOWYM ŚWIADCZENIU EMERYTALNYM. PIENIĄDZE EMERYCI DOSTANĄ TYLKO RAZ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: AGATA DUDA MA PROBLEMY ZDROWOTNE? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE NIE MOŻE CHODZIĆ. WYSZŁO NA JAW, CO NAPRAWDĘ DOLEGA PIERWSZEJ DAMIE. TO EFEKT WYPADKU