Hanna Lis w ostatnim czasie zdecydowanie rzadziej występuje w telewizji. Mimo to dziennikarka wciąż należy do ścisłej czołówki, jeśli chodzi o popularność. Polacy bardzo cenią sobie jej profesjonalizm.

Co jakiś czas Hanna Lis stara się poruszać ważne tematy społeczne – szczególnie wtedy, gdy może zrobić to w dobrym celu. Tym razem zdecydowała się na szczere wyznanie, które może otworzyć oczy jej odbiorcom.

Hanna Lis opowiedziała o traumie z przeszłości

Super Express zauważa, że Hanna Lis jest zdecydowaną zwolenniczką szczepień na koronawirusa. Stara się zachęcić swoich fanów, by również przyjęli panaceum.

Dziennikarka postanowiła zaszczepić się, do czego z dumą przyznała się publicznie, a by dodać odwagi innym, opowiedziała swoją historię.

Jak się okazało, Hanna Lis wybrała szczepienie preparatem Pfizer. Dziennikarka szerzy rzetelną wiedzę na temat szczepionek, stara się także dementować nieprawdziwe, szkodliwe informacje.

Tym razem wyznała, że alergia prawie nigdy nie jest jednym z przeciwwskazań do szczepienia. Dodała, że jej słowa mają odniesienie także do osób ze wstrząsem anafilaktycznym.

Jak przyznała, ona sama przeszła kiedyś wstrząs anafilaktyczny, a w swoim otoczeniu ma osobę z astmą. Jednak i ona, i ta osoba postanowiły się zaszczepić. Wszystko przeszło gładko, bez powikłań.

Dodała, że choć pamięta wstrząs i to wspomnienie „do miłych nie należy”, nie zastanawiała się ani chwili, czy się zaszczepić – zrobiła to od razu. Gratulujemy odwagi!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA

O tym się mówi w Polsce: ZDENERWOWANI RODZICE MIELI DOŚĆ I OPUBLIKOWALI W SIECI ZDJĘCIE DOTYCZĄCE DZIECKA. ICH ZDANIEM NAUCZYCIEL NIESPRAWIEDLIWIE OBNIŻYŁ OCENĘ NA TEŚCIE

O tym się mówi na świecie: WIELKIE ŚWIĘTO W RODZINIE MEGHAN MARKLE ORAZ KSIĘCIA HARRY’EGO! ICH SYNEK OBCHODZI WŁAŚNIE DRUGIE URODZINY. JAK TO UCZCILI

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA STANĘŁA PRZED TRUDNĄ, ALE WAŻNĄ DECYZJĄ. WIELE OSÓB NIE ZGODZI SIĘ Z JEJ POSTEPOWANIEM. TENISISTKA DOŁĄCZYŁA DO MILIONÓW POLAKÓW