Tomasz Lis jest jednym z popularniejszych polskich dziennikarzy. Tę popularność zdobył za sprawą swojego programu telewizyjnego „Tomasz Lis na żywo”, który był chętnie oglądaną przez fanów produkcją.

Jak się jednak okazuje, jego życie prywatne nie jest usłane różami. Ten, kto wcześniej przyjrzał się historii Lisa, wie, że w 2019 roku przeszedł on udar mózgu.

Tomasz Lis. Źródło: Youtube Onet Rano
Tomasz Lis. Źródło: Youtube Onet Rano

W jego następstwie znalazł się w szpitalu, a następnie musiał poddać się długiej rehabilitacji, by powoli przywrócić sobie normalność.

Tomasz Lis przy specjalnej maszynie

Wygląda na to, że dziś jest już trochę lepiej. Tomasz Lis dodał na swojego Twittera zdjęcie, które zaskoczyło fanów. Chodzi o jego elementy: maskę oraz maszynę.

Wierni fani dziennikarza wiedzą, że od dawna kochał on sport. Świetnie mu szło, a jego wyczyny robiły wrażenie – biegał w maratonach! Czy teraz zamierza do tego wrócić? Super Express zauważa, że po nowym zdjęciu można odnieść takie wrażenie.

Dlaczego? Dlatego, że maszyną, do której podłączony jest Tomasz Lis, jest… bieżnia. Dziennikarz ma maskę na twarzy. Opis fotografii zdradza, że jest to „koniec zabawy”. Wyjaśnia się też cel korzystania z maski – jest to badanie wydolności.

„I biegiem do następnego celu” – ambitnie pisze Tomasz Lis. Wygląda więc na to, że po próbie wysiłkowej przyjdzie czas na dalsze przełamywanie swoich barier. Życzymy, by wszystko szło zgodnie z planem!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

O tym się mówi w Polsce: KIEDY W POLSCE DOCZEKAMY SIĘ KOŃCA PANDEMII? NIEOCZEKIWANIE GŁOS W SPRAWIE POSTANOWIŁ ZABRAĆ PREZYDENT. ANDRZEJ DUDA POWIEDZIAŁ KILKA SŁÓW O WAKACJACH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY NIE WRÓCI DO WIELKIEJ BRYTANII? BOLESNE WIEŚCI DLA KSIĘCIA WILLIAMA I RESZTY RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: KINGA DUDA JEST MOCNO ZESTRESOWANA SWOJĄ NOWĄ PRACĄ? MŁODA PANI PRAWNIK ZOSTAŁA PRZYŁAPANA, GDY POŚWIĘCAŁA SIĘ SWOJEMU NAŁOGOWI