Jak informuje portal Jastrząb Post, syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka zabrał głos po raz pierwszy od śmierci ojca. Wyjawił prawdę na temat tego w jakich warunkach żyje oraz jakie relacje naprawdę łączyły go z ojcem.

Jaka jest prawda?

Wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka zasmuciła praktycznie całą Polskę. Wiele osób do dziś nie może uwierzyć, że znanego artysty nie ma już z nami. Muzyk został pochowany 10 kwietnia na cmentarzu w Grotnikach, nieopodal Łodzi. Do dziś na jego grobie nieustannie przybywa zniczy od fanów, którzy nie zamierzają zapomnieć o artyście.

Co więcej, odkąd Krzysztof Krawczyk zmarł, media dość mocno zaczęły wnikać w relacje jakie łączyły muzyka ze swoim synem. Krzysztof Krawczyk Junior ma obecnie 47 lat i choruje na padaczkę i obecnie opiekuje się nim Krzysztof Cwynar. Jak się okazuje, syn muzyka nie ma zbyt dobrych kontaktów z wdową po jego ojcu.

To były trudne chwile!

Dziś o godzinie 19.55 na antenie TVN w programie „Uwaga!” wyemitowany zostanie reportaż na temat syna Krzysztofa Krawczyka. To właśnie w nim mężczyzna zdobył się na odwagę i wyjawił kilka niejasnych do tej pory faktów. Potwierdził między innymi, że od pewnego czasu nie miał zbyt częstego kontaktu z ojcem.

- Bezpośrednio widziałem tatę ostatni raz półtora roku temu, a przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać – wyjawił Krzysztof Krawczyk Junior.

47 – latek wyznał także, że nie został dopuszczony do trumny z ciałem swojego ojca, aby móc się z nim w pełni pożegnać. Nie ukrywa, że jest mu niezmiernie przykro z tego powodu. Więcej na temat relacji jaka łączyła znanego muzyka i syna można będzie dowiedzieć się dziś na antenie TVN.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA TO NIE MIEJSCE NA POKAZ MODY. KONTROWERSYJNE STYLIZACJE SĄ DOŚĆ KRYTYCZNIE KOMENTOWANE PRZEZ WIELE OSÓB

O tym się mówi w Polsce: CZTERNASTA EMERYTURA NIE TRAFI DO WSZYSTKICH SENIORÓW? NAJNOWSZE INFORMACJE O DODATKOWYM ŚWIADCZENIU EMERYTALNYM. PIENIĄDZE EMERYCI DOSTANĄ TYLKO RAZ

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: MOCNA WYMIANA ZDAŃ POMIĘDZY MARIĄ SADOWSKĄ, A EDYTĄ GÓRNIAK. PADŁY MOCNE SŁOWA. O CO POSZŁO