Dokładnie dziś mija miesiąc od śmierci wybitnego artysty – Krzysztofa Krawczyka. Muzyk zmarł 5 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny. Ta smutna wiadomość zasmuciła praktycznie wszystkich Polaków.

To ogromna strata!

Pięć dni po śmierci muzyka zorganizowany został uroczysty pogrzeb. Ciało Krzysztofa Krawczyka spoczęło w Grotnikach znajdujących się pod Łodzią, gdzie artysta mieszkał wraz ze swoją ukochaną żoną. Jak informuje portal Jastrząb Post, do małej miejscowości nieustannie przyjeżdżają tłumy fanów, aby zapalić znicz na grobie wielkiego artysty.

W bardzo ciężkim stanie nadal jest także żona Krzysztofa Krawczyka. Podczas jednego z wywiadów, którego udzieliła jakiś czas po śmierci ukochanego wyznała, że nadal nie radzi sobie ze stratą.

- Nie radzę sobie. Jest bardzo ciężko. Jeszcze jakoś to do mnie nie dociera. Ja tu jestem kilka razy dziennie. Chodzę do kościoła, modlę się za Krzysia – zaznaczyła Ewa Krawczyk.

Wzruszający widok!

Wielu fanów przybywa na grób artysty po czasie bowiem z powodu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa nie mogli pożegnać muzyka w dzień pogrzebu. Widok grobu Krzysztofa Krawczyka wzrusza do łez. Miejsce spoczynku artysty jest bowiem otoczone morzem zniczy oraz kwiatów, pomimo czasu jaki upłynął od pogrzebu.

Nie da się ukryć, że Krzysztof Krawczyk miał ogromne i wierne grono fanów. Jego utworów słuchali nie tylko starsi, ale także młodzież. Artysta niejednokrotnie zapraszany był bowiem na studenckie juwenalia. Jak widać fani nie zapomnieli o muzyku i przemierzają wiele kilometrów, aby uczcić jego pamięć.

Jak informował portal "Życie": PRZEŚMIESZNA SYTUACJA NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. NAJNOWSZE WYDANIE ŚNIADANIÓWKI DOPROWADZIŁO WIDZÓW DO ROZPUKU! PROWADZĄCY WPADLI W GŁUPAWKĘ

Przypomnij sobie: KOBIETA OTRZYMAŁA ZAPROSZENIE NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ, KTÓREGO TREŚĆ JEST NIE DO PRZYJĘCIA. INTERNAUTKA WYLAŁA ŻAL W SIECI. ZOSTAŁA POPROSZONA O PIENIĄDZE

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA