Prawdziwa głupawka na antenie „Dzień Dobry TVN” w poniedziałek. Podczas prowadzonego przez Dorotę Wellman i Marcina Prokopa programu doszło do kuriozalnej, a przy tym przezabawnej sytuacji, która sprawiła, że sami prowadzący, gość, ekipa realizatorska i przede wszystkim widzowie nie mogli opanować śmiechu.

Prowadzącym od samego wejścia na antenę towarzyszyły świetne humory, ale gdy do studia weszła Anna Nowak-Ibisz śmiechom było co niemiara! W pewnym momencie zaczęły padac pytania… po niemiecku! O co chodzi?

Totalna głupawka podczas emisji „Dzień Dobry TVN”! Widzowie płakali ze śmiechu, a Dorota Wellman i Marcin Prokop nie mogli się powstrzymać!

Nie jest dla nikogo novum, że Marcin Prokop i Dorota Wellman to niemal idealny duet prowadzących śniadaniówkę. W ich wydaniu zabawne i humorystyczne sytuacje są na porządku dziennym, a poniedziałkowe wejście 3 maja udowodniło, że oboje mają potężne poczucie humoru.

Trzy godziny na żywo dość mocno zmęczyły prowadzących, co często prowadzi do przezabawnych sytuacji i zwyczajnej głupawki. Do śmiesznej sytuacji doszło w momencie, gdy znana doskonale widzom TVN Anna Nowak-Ibisz zaczęła udzielać porad dotyczących mebli ogrodowych.

W tym momencie zmęczony Marcin Prokop usiadł na jednym z leżaków i udawał, ze zasypia. W pewnym momencie zaczął bawić się jedną z ozdób, tocząc ją po studiu i rzucając w stronę koleżanki zabawne: „Dorota, turlaj dropsa!”.

Dorota Wellman nie mogła opanować śmiechu, a Prokop postanowił kontynuować zabawną sytuacje i włączyć do tego Annę Nowak-Ibisz, która niestrudzenie próbowała przekazać wiedze widzom.

W pewnym momencie prowadzący zapytał gościa, czy zna niemiecki, a aktorka, która długo mieszkała w Niemczech odpowiedziała twierdząco. W ten sposób Marcin Prokop skłonił Annę Nowak-Ibisz do nowych wygłupów, a Dorota Wellman poprosiła, aby go Pani Gadżet zapowiedziała pogodę po niemiecku.

Sposób, w jaki to zrobiła powalił prowadzących na kolana, a widzowie sami nie wiedzieli, co powiedzieć!

Jak informował portal "Życie": EMERYTURY POLSKICH GWIAZD NIE SĄ TAK GWIAZDORSKIE, JAK MOŻE SIĘ WYDAWAĆ? PIENIĄDZE, JAKIE OTRZYMUJE Z ZUS ZBIGNIEW BUCZKOWSKI MOGĄ MOCNO ZASKOCZYĆ

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POPEŁNIŁ WPADKĘ. INTERNAUCI NIE MAJĄ LITOŚCI DLA GŁOWY PAŃSTWA I WYŚMIALI POPEŁNIONE BŁĘDY. CZY PREZYDENT NIE ROZUMIE ZNACZENIA SŁÓW

Portal "Życie" pisał również: KOMUNIKAT MINISTRA ZDROWIA, ADAMA NIEDZIELSKIEGO BUDZI NADZIEJĘ. POLITYK ZAPOWIEDZIAŁ PLAN NA NAJBLIŻSZE DNI. CZY TO ZNAK, ŻE WRACAMY DO NORMALNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA