Najnowsze informacje o koronawirusie, które pojawiły się w mediach budzą ogromne nadzieje! Komunikat wydany przez Adama Niedzielskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych brzmi bardzo optymistycznie. Czy słowa ministra zdrowia oznaczają, że małymi krokami wracamy do normalności? Polacy z utęsknieniem czekają na takie wieści!

Trwająca od marca zeszłego roku pandemia koronawirusa dała się we znaki niemalże wszystkim. Negatywne skutki zarazy odczuli nie tylko Ci, którzy przechodzili chorobę na własnej skórze, ale także przedsiębiorcy oraz osoby, które nie zostały zakażone.

Codzienność zmieniła się o 180 stopni, a każdy ma już tego dość i pragnie powrotu do dawnej rzeczywistości. Czy słowa ministra zdrowia oznaczają, że jesteśmy na dobrej drodze? Wszystko na to wskazuje!

Obciążenie służby zdrowia maleje!

Jak wynika z najnowszego wpisu ministra zdrowia na Twitterze, do połowy maja zwolni się aż 12 tysięcy łóżek szpitalnych! Oznacza to znacznie lepszą sytuację w służbie zdrowia, a także większe możliwości leczenia innych poważnych schorzeń.

- W sumie do połowy maja w całym kraju przywrócimy do systemu ochrony zdrowia ok 12 tys łóżek szpitalnych, które do tej pory przeznaczone były na walkę z Covid-19. - brzmi wpis na Twitterze.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY