Najnowsze informacje o jednym z najbardziej popularnych programów rozrywkowych mogą mocno zdziwić niemalże wszystkich! Jak donoszą media, ulubieniec widzów wśród jurorów, Michał Szpak nie pojawi się w kolejnej edycji “The Voice of Poland”. Czy to prawda? Wszystko na to wskazuje. Wiadomo już, kto prawdopodobnie pojawi się na jego miejscu. To osoba, która niezwykle często pojawia się w Telewizji Polskiej. Internauci mają mieszane uczucia... O kogo chodzi?

Program “The Voice of Poland” jest jednym z najchętniej oglądanych tego typu show w Polsce. Nic więc dziwnego, że doczekał się dwóch “odnóg”, jakimi są edycje dedykowane seniorom, a także dzieciom.

Jeden z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich wokalistów, Michał Szpak od lat należał do składu jurorskiego edycji pierwotnej, przeznaczonej osobom dorosłym. Artysta zyskał sympatię widzów, ale także uczestników programu od samego początku pojawienia się w składzie oceniającym.

Michał Szpak odchodzi z programu!

Jak donoszą media, widzowie show nie zobaczą już Szpaka w kolejnej edycji “The Voice of Poland”. Na jego miejscu zaś prawdopodobnie pojawi się tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji, czyli Rafał Brzozowski. Czy to odpowiedni kandydat?