W jednym z armeńskich szpitali urodził się wyjątkowy noworodek. Ciało chłopca pokryte było wieloma charakterystycznymi znamionami.

Niesamowita historia 26-latki poruszyła internautów

Pod koniec 2019 roku w jednym z armeńskich szpitali przyszedł na świat za pomocą cesarskiego cięcia Artem. Widok chłopca nieco zaskoczył lekarzy. Okazało się, że jego ciało było w 80 procentach pokryte znamionami melanocytowymi. Były one niemal wszędzie - na jego brzuchu, rękach, nogach, twarzy, czy głowie.

Mało tego, biedny chłopiec miał również problemy z oczami i kręgosłupem. Tuż po narodzinach przeszedł operacje, dzięki której może teraz prawidłowo się rozwijać. Miał bowiem rozszczep kręgosłupa.

Lekarze powiedzieli wprost, liczne znamiona mogą podwyższyć ryzyko zachorowania na raka. Zespół medyczny zaproponował nawet młodej mamie, by ta zostawiła chłopca w szpitalu i wróciła sama do domu.

To nieprawdopodobne, co matka jest w stanie zrobić dla swojego dziecka

Kobieta nie brała nawet tego pod uwagę. Wróciła do domu razem z ukochanym synkiem. Teraz jest szczęśliwą matką, choć życie z chorym chłopcem nie zawsze jest łatwe.

Mąż kobiety wstąpił do wojska i praktycznie nie ma go w domu, a mama Artem sama musi poradzić sobie z wychowaniem dzieci. Znamiona występują nawet na mózgu chłopca, dlatego przez pewien okres życia miał on częste drgawki.

Na szczęście teraz zażywa leki, dzięki którym czuje się znacznie lepiej. Mama Artema nazwała swoją pociechę pandą i założyła mu nawet konto w mediach społecznościowych.

Teraz to urocze maleństwo może zobaczyć niemal każdy. Miejmy nadzieje, że Artem będzie okazem zdrowia i będzie wiódł szczęśliwe życie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO