Jak wszyscy już chyba wiemy, Edyta Górniak niezbyt wierzy w pandemię koronawirusa, a także skuteczność szczepionek. Chyba nikt nie spodziewał się jednak, że jej poglądy doprowadzą do dużych sporów!

Jest nadzieja!

Od marca zeszłego roku nieustannie borykamy się z pandemią koronawirusa. Na nową chorobę zachorowały miliony osób na całym świecie, a niestety tysiące z nich zmarły. W wielu krajach sytuacja w ostatnim czasie uległa znacznej poprawie, jednak w wielu, jak np. w Indiach nadal jest bardzo ciężko. Nadzieją dla wszystkich było oczywiście wprowadzenie szczepionek przeciwko koronawirusowi.

W naszym kraju szczepienia przeciwko COVID-19 trwają już od grudnia ubiegłego roku, a w ciągu ostatnich tygodni tempo szczepień znacznie przyspieszyło. Powoli luzowane są także obostrzenia, co oznacza, że możliwe iż już niebawem wrócimy do normalności!

Edyta Górniak postanowiła skomentować sytuację

Ostatnio zdjęcie ze szczepienia opublikowała na swoim Instagramie Marysia Sadowska. Nie spodziewała się jednak, że spotka się z tak mocnym komentarzem ze strony Edyty Górniak, która jest gorącą przeciwniczką szczepień.

- Marysiu.. – napisała Edyta Górniak pod postem swojej koleżanki i dodała wymowną, smutną buźkę.

Ten komentarz spowodował, że niemal natychmiast pod postem Marii Sadowskiej zaczęły pojawiać się komentarze od fanów Edyty Górniak, którzy w większości także są przeciwni szczepieniom.

Warto jednak zaznaczyć, że im szybciej uda nam się zaszczepić jak największy procent populacji, tym szybciej wrócimy do normalności, którą znamy sprzed koronawirusa.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA TO NIE MIEJSCE NA POKAZ MODY. KONTROWERSYJNE STYLIZACJE SĄ DOŚĆ KRYTYCZNIE KOMENTOWANE PRZEZ WIELE OSÓB

O tym się mówi w Polsce: CZTERNASTA EMERYTURA NIE TRAFI DO WSZYSTKICH SENIORÓW? NAJNOWSZE INFORMACJE O DODATKOWYM ŚWIADCZENIU EMERYTALNYM. PIENIĄDZE EMERYCI DOSTANĄ TYLKO RAZ

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: TERESA LIPOWSKA PRZERWAŁA MILCZENIE NA TEMAT SWOJEGO STANU. AKTORKA PRZEKONUJE, ŻE NIE JEST Z NIĄ DOBRZE. PRZYKRE WIEŚCI O GWIEŹDZIE „M JAK MIŁOŚĆ”