Barbara Burska była niegdyś wielką gwiazdą. Wiele osób pamięta ją jako odtwórczynię roli Ireny Ochódzkiej w filmie „Miś”. Jednak los płatał jej figle – wiele przeszła.

Czym się dzisiaj zajmuje Barbara Burska?

Barbara Burska była znana nie tylko z filmu „Miś”. Uznawana była za ogromną gwiazdę polskiej kinematografii na przełomie lat 70. i 80. Dzięki roli Ireny Ochódzkiej w filmie Stanisława Barei zyskała jeszcze większą sławę, ale i straciła w oczach widzów.

Barbara Burska. Źródło: wp.pl
Barbara Burska. Źródło: wp.pl

Pierwsza żona Karola Strasburgera grała byłą żonę głównego bohatera komedii. Po reakcji odbiorców postanowiła odejść w cień. Teraz przeszła już na emeryturę, nie planuje dalszej kariery aktorskiej.

Widzowie po raz pierwszy zobaczyli Barbarę Burską w produkcji „Człowiek z M-3” z 1968 roku. I choć kolejne role, m.in. w „Chłopach”, „Karierze Nikodema Dyzmy” czy „Daleko od szosy”, zapowiadały jej wielki sukces, los przewidział inny scenariusz.

Po grze w „Misiu” straciła w oczach widzów i nie otrzymywała kolejnych propozycji filmowych. Poznała Karola Strasburgera i wyszła za niego, ale ich związek trwał bardzo krótko.

Barbara Burska. Źródło: se.pl
Barbara Burska. Źródło: se.pl

Jak wyznała niegdyś Barbara Burska, to nie był ich czas na ślub – sama mówiła, że na ślubnym kobiercu stanęło „dwoje dzieci”. Dodała jednak, że do dziś przyjaźni się z Karolem Strasburgerem.

Później Barbara Burska poznała Jana Rajskiego i zakochali się w sobie, wzięli ślub i byli małżeństwem przez 35 lat. Niestety, po tym czasie jej wybranek zmarł.

Plotek podaje, że teraz Barbara Burska jest już emerytką, nie planuje wracać do ról filmowych. Wciąż kultywuje tradycje, które mieli z Rajskim, np. wycieczki na wakacje do Juraty.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MIESZKAŃCY JEDNEJ Z POLSKICH WSI NIE KRYJĄ ZMĘCZENIA CAŁĄ SYTUACJĄ. WSZYSTKO PRZEZ POPULARNY PROGRAM „ROLNICY. PODLASIE”. O CO CHODZI

O tym się mówi w Polsce: CENY W WIELU POLSKICH MIEJSCOWOŚCIACH MOCNO POSZYBOWAŁY W GÓRĘ! TURYŚCI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA CENAMI, JAKIE WINDUJĄ USŁUGODAWCY

O tym się mówi na świecie: POWALAJĄCE WIEŚCI Z BRYTYJSKIEGO DWORU! KSIĄŻĘ KAROL I CAMILLA MAJĄ WSPÓLNEGO, „UKRYWANEGO” PRZED ŚWIATEM SYNA? NA JAW WYPŁYNĘŁY ZDJĘCIA MĘŻCZYZNY

Z życia gwiazd: EDWARD MISZCZAK W SZCZERYCH SŁOWACH O RELACJI Z ANNĄ CIEŚLAK. RÓWNIEŻ WSPOMINA RELACJĘ Z BRONISŁAWEM CIEŚLAKIEM. JAKIE BYŁY ICH STOSUNKI