Zdumiewające doniesienia tabloidów na temat relacji księcia Karola i Camilli sprzed lat. Okazuje się, że 55-letni Simon Charles Dorante-Day ma być owocem romansu następcy tronu z obecną żoną, Camillą! Mężczyzna twierdzi, że jest dzieckiem pary! Czy to wpłynie na kolejność w sukcesji tronu?

Na temat księcia Karola od lat krążą legendy, jak m.in. to, że woli mężczyzn, a jego małżeństwo z księżną Dianą, a potem młodzieńczą miłością, dziś księżną Camillą są tylko przykrywką. Jednak to, do czego udało się dotrzeć jednemu z tabloidów, cytowanych przez Jastrząb Post powala na kolana.

Karol ma nieślubnego syna z Camillą? Tabloid twierdzi, że ma dowody na istnienie trzeciego dziecka następcy tronu. Czy to wpłynie na przejęcie tronu?

55-letni inżynier z Australli, Simon Charles Dorante-Day jest przekonany i ma mieć niezbite dowody na to, że jest dzieckiem księcia Karola i Camilli, księżnej Kornwalii. Człowiek ten, który urodził się w Wielkiej Brytanii i mieszkający w Brisbane miał porównać zdjęcia swojego 14-letniego syna ze zdjęciami mającej 20 lat królowej Elżbiety II.

Mężczyzna ten twierdzi, że urodził się w 1966 roku w Wielkiej Brytanii, a później został adoptowany. Jego biologicznymi rodzicami mają być 17-letni wówczas Karol i rok starsza Camilla!

Rodzina królewska nie reaguje jednak na to rewelacje, co może świadczyć o tym, że jego twierdzenia nie mają nic wspólnego z prawdą. Ciekawe jednak, jakie dowody ma zamiar przedstawić w sądzie.

Youtube @Sunrise
Youtube @Sunrise
Youtube @Sunrise

Jak informował portal "Życie": PRZEŚMIESZNA SYTUACJA NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. NAJNOWSZE WYDANIE ŚNIADANIÓWKI DOPROWADZIŁO WIDZÓW DO ROZPUKU! PROWADZĄCY WPADLI W GŁUPAWKĘ

Przypomnij sobie: KOBIETA OTRZYMAŁA ZAPROSZENIE NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ, KTÓREGO TREŚĆ JEST NIE DO PRZYJĘCIA. INTERNAUTKA WYLAŁA ŻAL W SIECI. ZOSTAŁA POPROSZONA O PIENIĄDZE

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA