Karol Strasburger obchodził niedawno urodziny. Żona prezentera postanowiła sprawić mu niespodziankę. Zaskoczyła go jak nigdy! Co takiego zrobiła?

Karol Strasburger nie może wyjść z podziwu. Żona sprawia mu ogromną niespodziankę urodzinową!

Karol Strasburger obchodził niedawno urodziny. Bez wątpienia ten dzień należał do tych dni, których nie zapomni do końca życia. Wszystko dzięki przygotowanej przez jego małżonkę niespodziance. Co takiego przygotowała ukochana prezentera?

Karol Strasburger
Karol Strasburger
Karol Strasburger

Małgorzata Strasburger postanowiła urządzić mężowi przyjęcie niespodziankę. Jak przyznała Karol nie miał ani kawalerskiego ani pępkowego. Żona prezentera postanowiła mu to zrekompensować i zorganizować imprezę niespodziankę, o której maz nie mial pojecia!

– Loluś nie miał wieczoru kawalerskiego w sierpniu przed naszym ślubem, ani pępkowego w listopadzie, z okazji narodzin naszej córeczki, dlatego chciałam mu to oddać i zorganizowałam mu wieczór- niespodziankę przy okazji siedemdziesiątych trzecich urodzin, wśród najbliższych przyjaciół, którzy w tych ważnych momentach nie towarzyszyli mu – wyznała Małgorzata Starsburger.

Aby zwabić męża w pułapkę musiała skłamać. Powiedziała Karolowi, że wyjeżdżają na weekend do SPA. Kiedy pojawili się tam też przyjaciele prezentera, Karol nie mogl wyjsc z podziwu.

Karol Strasburger / YouTube:  TheSarah016
Karol Strasburger / YouTube: TheSarah016

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”