Od pewnego czasu w Telewizji FOKUS TV emitowany jest program „Rolnicy. Podlasie”. Od samego początku produkcja zyskała ogromną popularność, jednak okazuje się, że mieszkańcy wsi, w której odbywają się zdjęcia do programu nie są do końca zadowoleni z takiego przebiegu sprawy.

Mieszkańcy nie są zadowoleni!

Jak informuje portal Lelum, mieszkańcy Plutycz, bo tam właśnie kręcony jest program, są nieco zdenerwowani faktem, że w ich rodzinnej miejscowości nieustannie przebywają turyści. Jak wskazują mieszkańcy wsi, niejednokrotnie do Plutycz przybywają nawet całe autokary.

– Czujemy się jak w zoo. Jako mieszkańcy jesteśmy wykończeni […] Najgorsze jest to, że nie widać rozwiązania z tej sytuacji – wyznali sąsiedzi Andrzeja oraz Gienka, bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”.

Turyści nieustannie oblegają miejscowość!

Co więcej, mieszkańcy Plutycz wskazują także na to, że Gienek oraz Andrzej nieustannie otrzymują alkohol od przyjezdnych turystów. Jak wyznał jeden z sąsiadów Gienka, od początku nagrań do programu nie widział mężczyzny w pełni trzeźwego.

Podczas rozmowy mieszkańcy Plutycz zaznaczyli także, że w żadnym wypadku nie zazdroszczą Andrzejowi oraz Gienkowi, jednak uważają, że w ich rodzinnej miejscowości zapanował ogromny chaos i nie mogą już liczyć na nieco prywatności. Czy sytuacja jeszcze kiedys wróci do normy i w Plutyczach zapanuje spokój?

Jak informował portal "Życie": CENY W WIELU POLSKICH MIEJSCOWOŚCIACH MOCNO POSZYBOWAŁY W GÓRĘ! TURYŚCI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA CENAMI, JAKIE WINDUJĄ USŁUGODAWCY

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA