66-letni Edward Miszczak od jakiegoś czasu spotyka się z aktorką znaną m.in. z „Na Wspólnej”. Ich płomienny związek, według informatorów, trwa od jesieni 2019 roku. Chętnie spędzają wspólnie czas, a choć przez ostatnie miesiące starali się nie ujawniać, w końcu wieści o tej relacji dotarły już niemal do wszystkich.

Edward Miszczak i Anna Cieślak przedstawił partnerkę menadżerom TVN i Discovery – członkom korporacji. Zapoznał ją także ze swoimi synami, którzy bardzo polubili aktorkę.Teraz przyszedł czas na oświadczyny. Okazuje się, że Edward Miszczak poprosił Annę Cieślak o rękę!

Edward Miszczak / YouTube: tvnpl
Edward Miszczak / YouTube: tvnpl
Edward Miszczak / YouTube: tvnpl

Para zna się od maja 2019 roku. Połączyło ich silne uczucie i, jak widać, poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Trzeba jednak przyznać, że żadne z kochanków nie opowiada w mediach o miłości, gdyż dbają o swoją prywatność.

Edward Miszczak wspomina Bronisława Cieślaka

Tragiczne informacje o śmierci Bronisława Cieślaka obiegły media kilka dni temu. Edward Miszczak postanowił skomentować swoje stosunki z niedoszłym członkiem rodziny. Okazuje się, że Bronisław Cieślak nie miał nic przeciwko jego relacji z dużo młodszą Anią.

-Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Pół roku temu spotkał mnie i Anię na rodzinnej imprezie, miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie.- zdradził w rozmowie z Super Expressem.

Anna Cieślak / YouTube: Dla Ciekawskich
Anna Cieślak / YouTube: Dla Ciekawskich

Jak informował portal "Życie": PRZEŚMIESZNA SYTUACJA NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. NAJNOWSZE WYDANIE ŚNIADANIÓWKI DOPROWADZIŁO WIDZÓW DO ROZPUKU! PROWADZĄCY WPADLI W GŁUPAWKĘ

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA