Edward Miszczak jest personą znaną szerszemu gronu ze względu na stanowisko, które piastuje. 66-letni mężczyzna pełni rolę dyrektora programowego jednej z najpopularniejszych polskich stacji telewizyjnych – TVN.

Choć uwagę telewidzów w większym stopniu przyciągają losy innego typu celebrytów oraz skandale z ich udziałem, tym razem oczy wszystkich zwróciły się właśnie ku niemu. Media spieszą z doniesieniami, jakoby Edward Miszczak był w związku z aktorką, która występuje w jednym z seriali TVN.

Edward Miszczak ma sporo młodszą partnerkę?

Twierdzi się, że Edward Miszczak, 66-letni dyrektor programowy stacji TVN, znalazł swoją drugą połówkę. Według mediów jego serce należy do aktorki występującej m.in. w serialu „Na Wspólnej”.

Edward Miszczak. Źródło: plotek.pl
Edward Miszczak. Źródło: plotek.pl
Edward Miszczak. Źródło: plotek.pl

Jak podają informatorzy, płomienny romans Edwarda Miszczaka i jego nowej miłości trwa już od jesieni 2019 roku. Według źródła mediów dyrektor programowy TVN oraz znana aktorka „zakochali się w sobie na zabój”.

Dowiadujemy się także, że lubili wspólnie spędzać weekendy poza Warszawą, a ostatnim razem ich wybór padł na Trójmiasto. Starają się nie ujawniać, jednak wieści o ich związku zaczynają docierać do coraz szerszego grona.

Edward Miszczak chciał utrzymać swoją partnerkę w tajemnicy, jednak z racji tego, że wspólnie pracują, musiał przedstawić ją menadżerom TVN oraz Discovery, którzy są członkami korporacji. Oficjalne spotkanie pary oraz zapoznanie z menadżerami według źródeł odbyło się w grudniu.

Jak twierdzą media, partnerką Edwarda Miszczaka jest Anna Cieślak. Ponoć synowie dyrektora programowego TVN polubili jego nową wybrankę.

Kim jest Anna Cieślak? To aktorka, krewna Bronisława Cieślaka. Najbardziej znana jest z ról w „Na Wspólnej” oraz „Dlaczego nie”. Jej wcześniejszym wybrankiem był Czesław Mozil, zaś nie tak dawno brylowała w mediach z młodszym o siedem lat mężem.

Przypomnij sobie o… CO ZROBIĆ, BY WSZYSCY BYLI POD WRAŻENIEM NASZYCH ROŚLIN? WYSTARCZY, ŻE SKORZYSTASZ Z TEGO, CO MASZ POD RĘKĄ

Jak informował portal Życie: POPRAWIANIE URODY PODCZAS KWARANTANNY. JAK PRAWIDŁOWO SAMODZIELNIE WYKONAĆ ZABIEG FARBOWANIA WŁOSÓW

Portal Życie pisał również o… NIEPOKOJĄCY OWAD ZBLIŻA SIĘ DO POLSKI. JEGO UGRYZIENIE MOŻE MIEĆ BARDZO ZŁE SKUTKI