Magda Gessler jest niezwykle barwną postacią, niekiedy nazywa się ją kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Poza ręką do gotowania potrafi sprawić, by miejsca, które dotychczas świeciły pustkami, znów zaczęły tętnić życiem.

Znana z dobrych umiejętności doradczych restauratorka chętnie pomaga właścicielom lokali, które nie radzą sobie najlepiej, przeprowadzając w nich rewolucje. Program TVN-u, który pokazuje ich przebieg, cieszy się niesłabnącą popularnością.

Przy okazji Gessler posiada również własne lokale gastronomiczne, w których zjawia się sporo gości. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z cen, jakie przychodzi im płacić.

Magda Gessler/Youtube @tvnpl
Magda Gessler/Youtube @tvnpl

Katarzyna Bosacka o cenach u Magdy Gessler

W końcu temat postanowiła skomentować Katarzyna Bosacka. Widzowie znają ją głównie z „Wiem, co jem”, programu emitowanego na antenie TVN Style. Pokazywała tam treści etykiet często wybieranych produktów spożywczych oraz drogeryjnych i dawała porady dotyczące zdrowego odżywiania.

Katarzyna Bosacka osobiście odwiedzała lokale Magdy Gessler i dobrze wie, ile trzeba zapłacić za dania. Portal o2 cytuje jej wypowiedź, w której przyznaje, że „rzeczywiście te ceny są trochę za wysokie”.

Dodała, że jej, jako „ekonomicznej matce” czwórki dzieci i opiekunce psa, wydawanie bajońskich sum na wyżywienie jest raczej obce i nie do końca się na to godzi.

Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com
Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com
Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com

Przyznała jednak, że bardzo lubi odwiedzać „U Fukiera”, jeden z lokali Magdy Gessler. Wyjawiła, że podziela zdanie ekonomistów – „produkt jest tyle wart, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić”.

Ujawniła, że „jakoś się na to godzi”, gdy ma zapłacić spore kwoty u Magdy Gessler, gdyż jest fanką restauratorki i wierzy, że potrawy są przygotowywane z dobrych składników. Jakie ma porady dla tych, którzy są przeciwni cenom Gessler? „Nikt nikomu nie nakazuje kupowania tych produktów” – przypomina.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WSPANIAŁE WIEŚCI DOTYCZĄCE TOMASZA STOCKINGERA WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIEBAWEM POJAWI SIĘ NOWY CZŁONEK RODZINY. FANI MASOWO GRATULUJĄ

O tym się mówi w Polsce: PONAD 2 MILIARDY ZŁOTYCH UKRYTE W JEDNYM Z POLSKICH PAŁACÓW? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. SENSACYJNE DONIESIENIE. TO MOŻE BYĆ PRAWDZIWY PRZEŁOM

O tym się mówi na świecie: DZIESIĄTA ROCZNICA ŚLUBU KSIĘCIA WILLIAMA I KSIĘŻNEJ KATE. Z TEJ OKAZJI PARA ZAMIEŚCIŁA W SIECI FOTKI, KTÓRE PODBIJAJĄ INTERNET. FANI SĄ ZACHWYCENI

Z życia gwiazd: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA