Magda Gessler postanowiła na swoim Instagramie pokazać niewyemitowany przez TVN fragment „Kuchennych Rewolucji”. Tego z pewnością telewizja nie pokaże na wizji! „Królowa polskiej gastronomii” mogła jednak pozwolić sobie na to w swoich social mediach.

Magda Gessler od długiego czasu przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, aby zmienić oblicze polskiej gastronomii i wielu upadających restauracji. Odkąd „Kuchenne Rewolucje” zawitały ponad dziesięć lat temu na antenę TVN, Magda Gessler stała się postacią obok której ciężko przejść obojętnie – albo się ja uwielbia, albo nie znosi.

Gwiazda kontynuuje jednak swoja misję, mimo pandemii, która niezwykle mocno dała w kość restauratorom w Polsce. Magda Gessler z pewnością nie należy do osób specjalnie dyplomatycznych, a jej ostry język i brak kompromisów zapisały się już w historii telewizji.

Magda Gessler pokazała wpadkę podczas kręcenia „Kuchennych Rewolucji” na swoim Instagramie. Pada niecenzuralne słowo!

Fani Magdy Gessler od lat śledzą nie tylko jej poczynania na ekranie telewizorów, ale równie chętnie obserwują jaj media społecznościowe. Restauratorka postanowiła podzielić się ze światem fragmentem nagrania jednego z odcinków „Kuchennych Rewolucji”, które z pewnością nie trafi do emisji na antenie TVN.

Jak utrzymuje serwis Jastrząb Post, zabawna wpadka Magdy Gessler znów rozbawiła do rozpuku jej fanów. Fragment odcinka, który ma trafić do emisji jesienią naprawdę bawi do łez.

Magda Gessler w opisie krótkiego wideo stwierdziła, że „każdemu zdarza się pomylić”.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak Magda Gessler podchodzi do kamery, aby finalnie ocenić rewolucję, której dokonała w lokalu i mówi, że w lokalu „pachnie pyszną polską grillowaną kiełbasą”. Zapomina jednak tego, co miała powiedzieć po tym zdaniu. Pada niecenzuralne słowo. To trzeba zobaczyć!

Jak informował portal "Życie": JUŻ OD CZWARTKU TRZEBA SPEŁNIĆ WAŻNY OBOWIĄZEK. W INNYM PRZYPADKU MOŻNA DOSTAĆ KARĘ GRZYWNY. O CZYM MUSZĄ PAMIĘTAĆ POLACY

Przypomnij sobie: KATARZYNA CICHOPEK MA SZANSE NA ROZWÓJ KARIERY W TVP? MEDIA MÓWIĄ O TYM, ŻE OTRZYMA NOWY WŁASNY PROGRAM! FANI AKTORKI MAJĄ POWODY DO RADOŚCI

Portal "Życie" pisał również: ODWAŻNA DECYZJA PARAFII W POLSCE. KSIĘŻA ZDECYDOWALI SIĘ NA NIETYPOWY KROK CHWILĘ PRZED WIELKANOCĄ. WIERNI NIE BĘDĄ MOGLI W OGÓLE WEJŚĆ DO KOŚCIOŁA

Pisaliśmy również o: „SANATORIUM MIŁOŚCI 3”: JANINA I ZBYSZEK JEDNAK ZOSTALI PARĄ? STAŁO SIĘ JASNE, JAK POTOCZYŁO SIĘ ŻYCIE LUBIANYCH PRZEZ WIDZÓW UCZESTNIKÓW PROGRAMU TVP