Co finalnie stało się z Janiną i Zbyszek z „Sanatorium Miłości 3”? Trzecia edycja uwielbianego przez Polaków programu rozrywkowego TVP nie zakończyła się pozytywnie, gdyż nie utworzyła się nawet jedna para. Oczywiście, jedynie oficjalnie. Jak przekonuje Radio Zet, wydawało się, że Janina i Zbyszek wyraźnie mają się ku sobie i wyjadą z Polanicy-Zdroju jako zakochani. Tak się jednak nie stało! Czyżby?

Okazuje się, że sieć obiegło zdjęcie, na którym widać wyjeżdżających z uzdrowiska kuracjuszy. Zbyszek obejmuje czule Janinę i oboje patrzą sobie w oczy. Czy to oznacza, że zostali parą, unikając kamer?

Janina i Zbyszek jednak zostali parą? W sieci znalazło się zastanawiające zdjęcie

Zbyszek finalnie zerwał z Anią, aby móc zbliżyć się do mieszkającej z kuracjuszką Janiny, pochodzącej z Gdańska. Podczas prywatnej rozmowy miał wyznać, że gdyby miał wyjechać z uzdrowiska z kimś to z pewnością byłaby to Janeczka.

Choć senior nie mógł oderwać od kobiety wzroku na balu finałowym to ostatecznie nie zdecydował się na wyznanie uczuć Janinie. Jednak 64-letni mieszkaniec Opola wyznał niedawno, że jego serca jest już zajęte, ale nie wyjawił, kto jest jego wybranką.

Co jednak dzieje się w Janiny? Seniorka wróciła do Gdańska i postanowiła zaangażować się w lokalną społeczność. Stałą się jeszcze bardziej aktywna niż przed programem, spotyka się z ludźmi i morsuje. Postanowiła również otworzyć świetlicę dla seniorów, bo rozumie na czym polega osamotnienie w jesieni życia.

Kobieta oficjalnie z nikim się nie związała, a jak donosi tygodnik „Rewia” po programie wróciła od razu do rodzinnego miasta, a Zbyszek pojechał do Opola. Seniorka nie żałuje jednak tego, że wzięła udział w show TVP.

Jak informował portal "Życie": HANNA LIS W MOCNYCH SŁOWACH O WŁADZACH. DZIENNIKARKA OSTRZEGA, ŻE POLSKĄ RZĄDZĄ „NIEBEZPIECZNI NIEUDACZNICY”. OPOWIEDZIAŁA HISTORIĘ CÓRKI

Przypomnij sobie: NOWE PRAWO DLA POLAKÓW WEJDZIE W ŻYCIE NA POCZĄTKU WAKACJI. OD 1 LIPCA TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO INACZEJ CZEKA MANDAT. CHODZI O OGRZEWANIE DOMU

Portal "Życie" pisał również: CZY RZĄD ZDECYDUJE SIĘ NA WPROWADZENIE GODZINY POLICYJNEJ NA CZAS WIELKANOCY? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ POSEŁ KOALICJI OBYWATELSKIEJ, PAWEŁ KOWAL

Pisaliśmy również o: PREMIER WYDAŁ KOMUNIKAT DO POLAKÓW W SPRAWIE WIELKANOCY. MATEUSZ MORAWIECKI WYRAZIŁ WIELKĄ NADZIEJĘ. JEST APEL O WŁAŚCIWE ZACHOWANIE PODCZAS ŚWIĄT