Hanna Lis jest jedną z bardziej znanych polskich dziennikarek. Przez wiele lat wypracowała sobie szacunek Polaków. W swojej pracy jest prawdziwą profesjonalistką.

Dziś znana i lubiana dziennikarka wie, na co może sobie pozwolić. Żona Tomasza Lisa postanowiła opowiedzieć historię z życia wziętą, która dotyczy jej córki.

Hanna Lis. Źródło: Youtube ŁukaszJakóbiak
Hanna Lis. Źródło: Youtube ŁukaszJakóbiak

Hanna Lis w krytycznych słowach o polskich władzach

Super Express przyjrzał się opowieści dziennikarki. Okazuje się, że córka Hanny Lis aktualnie przebywa w Niderlandach. Miała ona kontakt z osobą chorą na koronawirusa.

Jak informuje dziennikarka, procedury dotyczące testów na COVID-19 są inne niż w Polsce. Hanna Lis ujawniła, że test można tam zrobić bardzo łatwo i szybko.

„Niderlandy: moja córka miała kontakt z osobą zakażoną #COVID. Dowiedziała się od urzędnika, który DO NIEJ zadzwonił. W 5 minut umówiła się on-line na test, bez skierowania, z marszu. Wynik po 6 godzinach. W NL wciąż godzina policyjna, do kraju nie wjedziesz bez (-) testu” – poinformowała na swoim Twitterze.

Hanna Lis. Źródło: Youtube ŁukaszJakóbiak
Hanna Lis. Źródło: Youtube ŁukaszJakóbiak

Dziennikarka wypowiedziała się także na temat tego, jak to wszystko funkcjonuje w Polsce. Przyznała, że tak właśnie działa sprawne państwo. Zauważyła, że wjazd do Polski obowiązuje bez testu, „a rząd sprowadza nam wariant brytyjski”.

Dodała także, że jej zdaniem krajem rządzą „niebezpieczni dla życia nieudacznicy”.

Co sądzicie o jej wypowiedzi?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY KAŻDY MA SZANSĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE „NASZ NOWY DOM”? CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT PROGRAMU WYJAWIŁA JEDNA Z OSÓB PRACUJĄCYCH W EKIPIE

O tym się mówi w Polsce: TAKA SYTUACJA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA. PODCZAS TRANSMISJI MSZY ON-LINE Z JEDNEGO Z KOŚCIOŁÓW DOSZŁO DO OGROMNEJ NIEPRAWIDŁOWOŚCI

O tym się mówi na świecie: DO NIESAMOWITEGO ODKRYCIA DOSZŁO W JEDNYM Z DOMÓW! KOBIETA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TEGO, CO ZNAJDUJE SIĘ POD JEJ SYPIALNIĄ

Z życia gwiazd: ANITA WERNER ZDRADZIŁA, JAK WYGLĄDAŁY POCZĄTKI JEJ ZWIĄZKU Z MICHAŁEM KOŁODZIEJCZAKIEM. MĘŻCZYZNA MIAŁ TWARDY ORZECH DO ZGRYZIENIA