Jak informuje serwis Pikio, jedna z Amerykanek odkryła pod swoim domem coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Kobieta podzieliła się historią na swoim TikToku. Internauci byli pod wrażeniem!

Kobieta nie mogła się tego spodziewać!

Jennifer Little zamieszkuje amerykański stan Kalifornia. Kobieta opowiedziała na TikToku niesamowitą historię. Kiedy dokładnie sprzątała swój dom, odnalazła w sypialni coś, co mocno przykuło jej uwagę.

Okazało się, że w podłodze sypialni znajduje się właz. Kobieta nie zauważyła go do tej pory, bowiem nie mieszka na stałe w Kalifornii, a dodatkowo właz był zastawiony meblami. Jak się okazało, prowadzi on do schronu przeciwatomowego!

Jennifer oraz jej mąż postanowili, że sprawdzą jak dokładnie wygląda odnaleziony bunkier. Ich zdziwieniu nie było końca, kiedy odkryli, że cały schron jest idealnie wyposażony, znajdują się w nim łóżka, a także szafy oraz magazyn na żywność. Co więcej, bunkier miał zapewnioną sprawną wentylację.

Niesamowita sytuacja!

Finalnie okazało się, że bunkier pochodzi z czasów zimnej wojny, kiedy to mieszkańcy Kalifornii obawiali się ataku nuklearnego.

– W tym domu znajduje się schron przeciwbombowy. To było całkiem normalne w tamtych czasach. Ludzie bardzo bali się wybuchu bomby atomowej na wybrzeżu Kalifornii, zwłaszcza w środkowej Kalifornii, ponieważ jest bardzo odsłonięta – zaznaczyła kobieta.

@kitty_girl_california

Bomb Shelter Tour! #bombshelter #coldwar #shelter #preppers

♬ Sugarcrash! - ElyOtto

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TEN TYDZIEŃ NIE ZACZĄŁ SIE DLA NAS NAJLEPIEJ. NIEUSTANNIE OBSERWUJEMY WZROST ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. JAK ROZWINIE SIĘ PANDEMIA

O tym się mówi w Polsce: POLSKI EPISKOPAT ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WAŻNY KOMUNIKAT DLA MILIONÓW POLAKÓW. TO POKŁOSIE KONFERENCJI MINISTRA ZDROWIA. WIELE OSÓB WYRAŻA SPRZECIW

O tym się mówi na świecie: NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI UCZESTNICZYĆ W WIELKANOCNYCH NABOŻEŃSTWACH W KOŚCIOŁACH? CZY NIEKTÓRZY WIERNI OTRZYMAJĄ ZAPROSZENIE

Z życia gwiazd: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA MA WIELKĄ SŁABOŚĆ, KTÓRA SPORO KOSZTUJE POLSKICH PODATNIKÓW! CHODZI O RODZINNE MIASTO GŁOWY PAŃSTWA. TO OGROMNE SUMY