Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN. Jest postacią bardzo lubianą i cenioną przez widzów.

Anita Werner zdradziła, jak wyglądały początki jej związku z Michałem Kołodziejczakiem

Popularna dziennikarka niechętnie publikuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia i nie lubi także opowiadać o swoich sprawach. Dlatego dość niedawno wyszło na jaw, że Anita Werner jest szalenie zakochana. Popularna prezenterka jest związana z Michałem Kołodziejczakiem.

Mężczyzna jest także dziennikarzem. Współpracuje jednak z inną komercyjną telewizją - Canal+. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk pokazali się po raz pierwszy publicznie w 2019 roku na ceremonii wręczenie Telekamer.

Ukochany Anity Werner jest dziennikarzem sportowym. Mężczyzna urodził się i dalej mieszka w Warszawie. Obecnie jest dyrektorem stacji Canal + Sport.

Trzeba przyznać, że Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą bardzo zgraną i uroczą parę. Anita wygląda na bardzo szczęśliwą w jego towarzystwie.

Mężczyzna miał twardy orzech do zgryzienia

Okazuje się jednak, że początek związku z Anitą Werner nie był dla Michała Kołodziejczyka lekki. Anita jest samowystarczalną i silną kobietą, a jak stwierdził Michał, wielu mężczyzn może to odstraszyć.

Anita nigdy nie prosiła ukochanego o pomoc choćby w otwarciu butelki w restauracji. Mało tego, gdy mężczyzna podjechał zatankować swoje auto, Anita Werner bez zastanowienia wysiadała z samochodu i chciała to zrobić za niego.

Dopiero poważna rozmowa uświadomiła dziennikarce, że może, a nawet powinna prosić o pomoc swojego ukochanego. W końcu jest wiele rzeczy, które mężczyzna może zrobić dużo szybciej i bez zbędnego wysiłku.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO