Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN. Jest postacią bardzo lubianą przez widzów.

Tak wygląda obecnie praca Anity Werner

Anita Werner to czołowa reporterka "Faktów" TVN24. Jest osobą rozpoznawalną i bardzo lubianą. 42-letnia dziennikarka ujawniła nawet ostatnio kulosy swojej pracy. Kobieta zdradziła, że są to najcięższe czasy, z jakimi miała do czynienia w czasie swojej kariery.

Jak mówi, są to czasy zupełnie wyjątkowe oraz ekstremalnie ciężkie dla służby zdrowia oraz polskiej gospodarki.

Anita Werner. Źródło: wp.pl
Anita Werner. Źródło: wp.pl
Anita Werner. Źródło: wp.pl

Dziennikarka podkreśliła, że najważniejszą rzeczą jest społeczna świadomość. Jak twierdzi, to od Polaków zależy, jakie będą dalsze losy kraju. właśnie dlatego powinniśmy przestrzegać zasad narzuconych przez Ministerstwo Zdrowia.

Kim jest tajemniczy partner Anity Werner?

Popularna dziennikarka niechętnie publikuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia i nie lubi także opowiadać o swoich sprawach. Dlatego dość niedawno wyszło na jaw, że Anita Werner jest szalenie zakochana. Popularna prezenterka jest związana z Michałem Kołodziejczakiem.

Mężczyzna jest także dziennikarzem. Współpracuje jednak z inną komercyjną telewizją - Canal+. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk pokazali się po raz pierwszy publicznie w 2019 roku na ceremonii wręczenie Telekamer.

Ukochany Anity Werner jest dziennikarzem sportowym. Mężczyzna urodził się i dalej mieszka w Warszawie. Obecnie jest dyrektorem stacji Canal + Sport.

Trzeba przyznać, że Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą bardzo zgraną i uroczą parę. Anita wygląda na bardzo szczęśliwą w jego towarzystwie.

Anita Werner. Źródło: plotek.pl
Anita Werner. Źródło: plotek.pl
Anita Werner. Źródło: plotek.pl

Przypomnimy, że poprzedni partner prezenterki, Kacper Godycki-Ćwirko, nieoczekiwanie zmarł w 2012 roku. Od tamtej pory Anita Werner związała się jedynie z Michałem Kołodziejczakiem. Szczęśliwej parze wystarczy życzyć szczęścia i samych radosnych chwil.

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA