Najnowsze informacje dotyczące Tomasza Stockingera właśnie ujrzały światło dzienne. To wspaniałe wieści! Niebawem pojawi się nowy członek rodziny. Fani masowo gratulują mężczyźnie. O co chodzi?

Tomasz Stockinger bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych i uznanych aktorów polskiej sceny teatralnej oraz filmowej. Mężczyzna zasłynął także jako prezenter telewizyjny.

Aktor zadebiutował na scenie już w roku 1978 – od tamtej pory jego kariera rozwinęła się w niesamowicie szybkim tempie. Mężczyzna grał w wielu serialach, filmach wielkometrażowych oraz w teatrze.

Wielka radość w rodzinie Stockingerów!

Prywatnie Tomasz Stockinger doczekał się jednego potomka z żoną Jolantą - syna Roberta. Syn aktora spełnia się zawodowo jako dziennikarz, a od 2015 roku pozostaje w związku małżeńskim z Patrycją Drozd, również dziennikarką. Para doczekała się córki, a jak się okazuje... niebawem na świecie pojawi się ich kolejny potomek!

- Gwiazdor nie posiada się z radości, że przybędzie kolejny mały Stockinger albo… Stockingerka. […] Cieszy się tym bardziej, bo widzi jak syn wspaniale spełnia się w roli taty. - brzmi fragment artykułu w tygodniku “Świat i Ludzie”.

Internauci nie kryją ogromnego zadowolenia z faktu, że Tomasz Stockinger ponownie zostanie dziadkiem.