Książę William oraz księżna Kate mają ogromne powody do radości i świętowania. Właśnie mija ich dziesiąta rocznica zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji para zamieściła w sieci fotki, które dosłownie podbijają Internet. Fani są zachwyceni – nie mogą się napatrzeć na czułość i uczucie, jakim darzą siebie nawzajem! Koniecznie zobacz te fotografie!

Małżeństwo Williama oraz Kate od wielu lat uznawane jest jako jedna z najlepszych relacji na świecie. Fani uwielbiają Brytyjczyków i jednogłośnie uważają, że mężczyzna i kobieta pasują do siebie idealnie, a ich miłość i ogromne uczucie widać na każdej fotografii pomimo upływu lat i wielu trudów związanych z królewskimi obowiązkami.

29 kwietnia 2011 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, gdzie powiedzieli sobie sakramentalne “tak”, a ceremonia była jedną z najbardziej oglądanych wydarzeń na świecie.

Te fotografie podbiły Internet!

Z okazji okrągłej, dziesiątej rocznicy ślubu William oraz Kate zamieścili w mediach społecznościowych urocze fotografie, które powstały podczas sesji zdjęciowej poświęconej właśnie tej okazji.

Fani są wręcz zachwyceni! Wszyscy są zdania, że para jest w siebie wpatrzona tak, jakby dopiero rozpoczynali swój związek. Mocno im gratulują i wspierają.