Krzysztof Jackowski jest niezaprzeczalnie najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Zdający sobie sprawę ze swojej popularności prorok chętnie wypowiada się na tematy społeczne i polityczne, ujawniając kolejne wizje.

Tym razem Jackowski postanowił opowiedzieć o ostatnim proroctwie. Podczas transmisji na żywo w serwisie YouTube wyznał, jakie są jego przewidywania. Jego słowa mrożą krew w żyłach!

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski

Portal o2 zauważa, że w najnowszej transmisji jasnowidz mówił nie tylko na temat pandemii, która tak mocno wpływa na nasze życie, ale i suwerenności Polski. Co takiego nam grozi?

Transmisja na żywo z 28 kwietnia była pełna emocji. To podczas niej Krzysztof Jackowski wyznał, jakie są jego uczucia względem najbliższych czasów.

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi przede wszystkim, że patrząc na ostatnie statystyki dotyczące koronawirusa, nie można być bardzo optymistycznie nastawionym – sytuacja nie ulega poprawie. Przekonywał, że pandemia i konsekwencje, które za sobą niesie, będą jeszcze długo odczuwalne.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Dodał, że „bardzo mocno się obawia” dużej zachorowalności, a także obostrzeń – jego zdaniem pojawi się „dalszy ciąg problemów”.

Twierdzi także, że nasz kraj „w pewnym sensie straci suwerenność”. Dodał, że choć może to się zdawać niedorzeczne, to jest o tym przekonany.

Następnie udzielał odpowiedzi na pytania swoich fanów.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WSPANIAŁE WIEŚCI DOTYCZĄCE TOMASZA STOCKINGERA WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIEBAWEM POJAWI SIĘ NOWY CZŁONEK RODZINY. FANI MASOWO GRATULUJĄ

O tym się mówi w Polsce: PONAD 2 MILIARDY ZŁOTYCH UKRYTE W JEDNYM Z POLSKICH PAŁACÓW? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. SENSACYJNE DONIESIENIE. TO MOŻE BYĆ PRAWDZIWY PRZEŁOM

O tym się mówi na świecie: DZIESIĄTA ROCZNICA ŚLUBU KSIĘCIA WILLIAMA I KSIĘŻNEJ KATE. Z TEJ OKAZJI PARA ZAMIEŚCIŁA W SIECI FOTKI, KTÓRE PODBIJAJĄ INTERNET. FANI SĄ ZACHWYCENI

Z życia gwiazd: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA