Krzysztof Jackowski jest z pewnością najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Wszystko wskazuje na to, że może on mówić o sobie także jako o najbardziej cenionym proroku.

W ostatnim czasie coraz więcej osób zastanawia się, co nas czeka – szczególnie, że czas pandemii koronawirusa to okres ciężki i niepewny. Polacy są ciekawi, czego możemy się spodziewać we wakacje.

Z odpowiedziami przychodzi jasnowidz z Człuchowa, który jest mistrzem w swoim fachu i od ponad 20 lat niemal nieomylnie przedstawia swoje kolejne prognozy.

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie lato 2021

Portal Antyradio zauważa, że w jednej ze swoich słynnych transmisji na żywo Krzysztof Jackowski opowiedział co nieco o tym, czego możemy się spodziewać. Jego zdaniem nie czeka nas nic dobrego.

Twierdzi, że niebawem zbliża się ogromny, ogólnoświatowy kryzys związany z pandemią koronawirusa. Jego zdaniem rok 2019 był „ostatnim normalnym”, od jakiegoś czasu raczy Polaków mocno pesymistycznymi wizjami.

Tym razem postanowił odpowiedzieć na pytanie o wakacje 2021. Co pewnie nikogo nie dziwi – nie ma dobrych wieści. Co takiego powiedział?

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Jego zdaniem „lato będzie bardzo zmienne i kapryśne i nie za ciekawe” – przyznał, gdy spytano go, jaka będzie pogoda w najbliższe wakacje. Szybko dodał, że sam także by tego nie chciał. Pytany o wiosnę, oznajmił, że niebawem umrze wielu seniorów.

Twierdzi także, że już niebawem znany polityk poda się do dymisji, a to doprowadzi do upadku partii rządzącej.

Czekacie, aż przepowiednia się spełni?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KONTROWERSYJNY SZCZEGÓŁ W SERIALU „KLAN” PRZYKUŁ UWAGĘ WIDZÓW. CZY FAKTYCZNIE BYŁA TO POLITYCZNA ZAGRYWKA? PRODUCENCI SERIALU DEMENTUJĄ PLOTKI

O tym się mówi w Polsce: CZY JEST SZANSA NA NORMALNE ZORGANIZOWANIE TEGOROCZNYCH KOMUNII ORAZ WESEL? MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: NASZA PLANETA KOLEJNY RAZ JEST POWAŻNIE ZAGROŻONA? MAMY POWODY DO NIEPOKOJU? TRZY ASTEROIDY MKNĄ W KIERUNKU ZIEMI. NAUKOWCY USPOKAJAJĄ

Z życia gwiazd: EWA KRAWCZYK WYJAWIŁA, JAK CZUJE SIĘ PO ODEJŚCIU UKOCHANEGO MĘŻA. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU PRZEŻYWA OBECNIE BARDZO TRUDNY CZAS